Życie wizualne – Sartorialist

Scott Schumann, The Sartorialist to człowiek, którego nie trzeba przedstawiać w świecie mody. Po prostu docenił „sztukę” oglądania ludzi tak bardzo, że stworzył wizualną reprezentację wybranych przez siebie tematów. Tak się składa, że ​​zdecydowana większość z nas odzwierciedla jego przywiązanie do wybranych przez siebie tematów.

„Sposób, w jaki to robię, jest po prostu sposobem, w jaki to robię” – Scott Schumann

Powyżej znajduje się krótki film dokumentalny o Sartorialist zatytułowany „Visual Life”, który daje krótki wgląd w świat Scotta Schumanna. Ape to Gentleman zawsze byli ewangelistami związku między modą a pielęgnacją, a ten film ponownie podkreśla ten nieodłączny związek ze Scottem Schumannem rozpoczynającym dzień od wizyty w salonie fryzjerskim i masażu twarzy gorącym ręcznikiem. Jeśli przejrzysz jego zdjęcia w The Sartorialist, zauważysz również, jak zarost, stylizacja włosów i faktura skóry odzwierciedlają / uzupełniają stylizację i wzmacniają aurę ujęcia.

visual_life

Zwróć uwagę na wybór produktów pielęgnacyjnych w salonie fryzjerskim; palący błękit opakowań Baxter of California jest widoczny na tle rustykalnych regałów fryzjerskich. Pokazuje wizualnie, jak nowoczesne elementy pielęgnacyjne i wzornictwo mogą współgrać z klasycznymi. Specjalne wyróżnienie za wąsy fryzjera; dostrzegasz tylko przebłysk „stache” jako odbicie w lustrze, ale w tym chwilowym spojrzeniu widać, że „stache ma charakter. Miłego oglądania wideo panowie.

thesartorialist.com

Dodaj komentarz