Zapachy THE LABO

 

Po niedawnym ogłoszeniu Les Senteurs jako Ape ekspertom od zapachów Gentleman, wszyscy w siedzibie ATG są nieco bardziej zaintrygowani światem zapachów. Możesz zapytać, dlaczego nie byliśmy w pierwszej kolejności? W końcu jesteśmy blogiem poświęconym męskiej pielęgnacji i na pewno zapachy idą w parze z tym? Poprawny. Moja teoria jest taka…

Mężczyźni, podobnie jak w świecie pielęgnacji skóry (i na każdym etapie życia), podlegają „marketingowemu impulsowi”. Właśnie wymyśliłem to zdanie, ale odnoszę się do marek power house, które dysponują ogromnymi budżetami marketingowymi, aby wydobyć mężczyznom to, co „powinni” kupić. Wybaczcie moje uogólnienia, niektóre „marki power house” są fantastyczne, a ich ogromne budżety marketingowe są budowane na latach sprzedaży dobrych produktów, ale istnieje cała masa niezbyt ekscytujących marek zapachowych, którym brakuje jakości i które nie wzbudzają naszego zainteresowania.

Weź Davidoff, zobaczysz Sawyera z LOST w każdym męskim magazynku trzymającego butelkę wody toaletowej w kształcie hantli. Davidoff to wspaniała marka z tradycją, ale prawa do perfum należą do Coty i najprawdopodobniej są produkowane w tej samej fabryce, co dezodorant Adidas.

Wspaniałość blogów takich jak Ape to Gentleman polega na braku ograniczeń. Nie mamy żadnych powiązań, żadnych powiązań ani dużej liczby pracowników do sfinansowania z budżetów reklamowych Coty. Za każdym razem możemy przedstawić Ci prawdziwą ofertę.

Jeśli zagłębisz się w świat zapachów i nie musisz sięgać daleko – znajdziesz ludzi z pasją, którzy tworzą zapachy o niezrównanej jakości. Spójrz na wszystko na półkach Les Senteurs i na nasze najnowsze znalezisko, dostępne w Wielkiej Brytanii z ich własnego butiku w Londynie i Liberty; Zapachy LE LABO.

 

LE LABO zostało założone przez Edouarda i Fabrice’a, którzy mają duże doświadczenie w świecie, o którym wspomniałem powyżej i niech Bóg ich błogosławi, postanowili coś z tym zrobić, tworząc niszową gamę zapachów, które wykorzystają ich pasję, dumę i troskę. Tak, są droższe niż Davidoff Cool Rubbish, ale to, co dostajesz za swoje pieniądze, to wartość – wyjątkowy zapach, z pierwszorzędnymi składnikami, wodą perfumowaną (która trwa), a co najważniejsze, nie będziesz pachnieć jak reszta znajomych, którzy odwiedzili zwykły dom towarowy.

To różnica między noszeniem ubrań od GAP lub Dior. Może cię to nie obchodzi, ale powinieneś, powinieneś być zdmuchnięty za każdym razem, gdy rozpylasz swój zapach. Poświęć trochę czasu na wybranie tego, co wolisz, co Ci odpowiada – minęły czasy, gdy węszyłem tego testera w GQ i mówiłem „to miłe” – mówię WOW! Mówię o LE LABO lub Les Senteurs.

Witamy w naszej nowej pasji – delikatnym zapachu.

Mój wybór: LE LABO Patchouli 24 £ (125 $) za 200ml.

http://www.lelabofragrances.com – Available in the UK from LE LABO boutique and Liberty. Also available at select stores worldwide.

http://www.lessenteurs.com

DOWIEDZ SIĘ: PACHNĄCA MAŁPA NOSI ZAPACH: DLACZEGO MAŁPA JĄ NOSI

Dodaj komentarz