[ZAMKNIĘTE] Wygraj roczną dostawę produktów do golenia dzięki Gillette Fusion ProGlide

Wygraj roczną dostawę produktów do golenia dzięki Gillette Fusion ProGlide

W styczniu tego roku firma Gillette wprowadziła na rynek swoją najnowszą maszynkę do golenia – maszynkę do golenia Gillette Fusion ProGlide. W testowaniu nowej maszynki do golenia ProGlide wzięło udział ponad 30,000 mężczyzn, z których 66% wolało nową maszynkę ProGlide od poprzedniej wcielenia Gillette, maszynki Fusion. Więc co sprawia, że ​​ta nowa maszynka do golenia „tyka”?

Cóż, ProGlide ma Przeprojektowane ostrza o niskiej sile skrawania, A Stabilizacja ostrza aby zachować optymalny rozstaw ostrzy, opływowy Snowplow Comfort Guard co pomaga utrzymać optymalny kontakt ostrza, an Ulepszony Lubrastrip ™ 25% większy niż poprzednio, ulepszony Precyzyjny trymer, A Przeprojektowany uchwyt z większymi, bardziej ergonomicznymi uchwytami dla lepszej kontroli i innowacyjnym Mikrokomb, wyłącznie na Gillette Fusion ProGlide Power, który pomaga prowadzić włosy do ostrza. To wszystko.

Aby uczcić nadejście nowej brzytwy, Małpa do dżentelmena połączył siły z Gillette Fusion ProGlide, aby dać szansę jednemu szczęśliwemu czytelnikowi wygraj roczną dostawę produktów do golenia Gillette Proglide; w tym maszynkę do golenia i ostrza Gillette Fusion ProGlide, a także peeling termiczny Gillette Series, żel do golenia Fusion ProGlide i balsam nawilżający Fusion Series Instant Hydration.

 

Jak wpisać:

Aby wygrać tę nagrodę za golenie pokonujące recesję, wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie na forum Ape to Gentleman lub na stronie Ape to Gentleman na Facebooku.

Którą gwiazdę wybrałbyś na twarz nowej maszynki do golenia Gillette ProGlide i dlaczego?

Najbardziej oryginalna / dowcipna / ekscentryczna odpowiedź zostanie wybrana na 7th marca 2011. Punkty są przyznawane za styl – aby uzyskać dodatkowe punkty, śledź Ape do Gentleman na Twitterze lub Facebooku i powiedz nam, dlaczego uważasz, że powinieneś wygrać tę nagrodę.

Zwycięzca zostanie ogłoszony na 7th marca 2011, przez Ape na Twitterze Gentlemana, forum, Facebooku i blogu, więc bądź w kontakcie, aby być na bieżąco.

Uwaga: Konkurs otwarty wszyscy mieszkańcy UK i zwrot z inwestycji powyżej 18 roku życia

Zasady i Warunki

  1. Ten konkurs jest otwarty dla wszyscy mieszkańcy Wielkiej Brytanii i ROI powyżej 18 roku życia, z wyłączeniem pracowników Procter & Gamble UK i jej podmiotów stowarzyszonych lub agentów, rodzin takich pracowników i wszelkich innych osób związanych z niniejszą promocją.
  2. Aby wejść, odpowiedz na powyższe pytanie na forum Ape to Gentleman na stronie Ape to Gentleman na Facebooku.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia nieotrzymane, niekompletne, opóźnione lub uszkodzone. Dowód wysłania nie jest dowodem dostawy. Ostatnim terminem przyjmowania zgłoszeń jest 7 / 3 / 2011.
  4. Wszystkie zgłoszenia otrzymane przez 7 / 3 / 2011 weźmie udział w darmowym losowaniu nagród, a pierwsze prawidłowe zgłoszenie zostanie wybrane losowo przez niezależną osobę wygraj roczną dostawę produktów do golenia Gillette ProGlide; w tym maszynkę do golenia i ostrza Gillette Fusion ProGlide, a także peeling termiczny Gillette Series, żel do golenia Fusion ProGlide i natychmiastowy nawilżający krem ​​nawilżający Fusion Series. Nie będzie drugiego miejsca.
  5. Nagroda jest taka, jak podano i nie może zostać przekazana, sprzedana ani wymieniona. Nie ma alternatywy gotówkowej. Nie są akceptowane zgłoszenia zbiorcze ani zgłoszenia osób trzecich.
  6. Zwycięzca zostanie powiadomiony pisemnie do 21. Imię i nazwisko oraz hrabstwo zwycięzcy będą dostępne po tej dacie – wyślij SAE na adres: Matthew Barrett, Hill and Knowlton, 3 Soho Square, Londyn, W2011A 20PR. W przypadku, gdy roszczenie o nagrodę nie wpłynie do Organizatora w ciągu 1 dni roboczych od takiego powiadomienia, Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru innego zwycięzcy. Dostawa może potrwać 1 dni. Organizator zastrzega sobie prawo do zastąpienia nagrody o takiej samej lub większej wartości w przypadku niedostępności z przyczyn niezależnych od Organizatora.
  7. Biorąc udział w darmowym losowaniu nagród, uczestnicy wyrażają zgodę na przestrzeganie zasad i wszelkich innych wymagań określonych w materiałach promocyjnych.

PROMOTOR: Procter & Gamble UK, Weybridge, Surrey.

Dodaj komentarz