[ZAMKNIĘTE] Konkurs – Wygraj jeden z pięciu parasoli Fultona

Ponieważ po nietypowo ciepłej jesieni zbyt często następuje zima, która prezentuje jedne z najbardziej surowych warunków pogodowych, jakie ma do zaoferowania Matka Natura, zawsze niezawodny parasol nigdy się nie psuje o tej porze roku.

Aby pomóc Ci przygotować się na warunki testowe w nadchodzących miesiącach, nawiązaliśmy współpracę z Fulton Umbrellas, największym obecnie dostawcą parasoli w Wielkiej Brytanii, aby dać Ci szansę na wygranie jednego z pięciu parasoli Dalston o wartości 30 GBP każdy.

aw09_559

Wyjątkowo mocny automatyczny parasol Dalston otwiera się po naciśnięciu przycisku i został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną odporność na wiatr. Ma również bardzo dużą pokrywę 105 cm i zakrzywioną drewnianą rączkę. Parasol ma 49 cm długości po złożeniu i waży około 508g.

Chcąc przesuwać granice rozwoju, jeśli chodzi o radzenie sobie z niesprzyjającą brytyjską pogodą, Fulton to prawdziwi specjaliści, jeśli chodzi o parasole, używając wyłącznie materiałów o najwyższej specyfikacji i wymagających standardów inżynieryjnych przed ręcznym wykończeniem każdego produktu.

aw09_574

Oprócz parasoli Dalston oferują również szeroką gamę produktów przeciwdeszczowych spełniających różne wymagania i mają na celu połączenie zabawnych i modnych wzorów z wysokiej jakości materiałami i wykonaniem.

Odwiedź fultonumbrellas.com, aby dowiedzieć się więcej i zapoznać się z pozostałą ofertą parasoli męskich, która zaczyna się od 13.00 GBP.

g857-dalston-2-charcoal-check

Idealny dla tych, którzy chcą uprawiać hobby na świeżym powietrzu podczas ostrzejszej zimy lub jako prezent świąteczny dla bliskiej osoby, aby mieć szansę na wygranie jednego z pięciu parasoli, po prostu poprawnie odpowiedz na poniższe pytanie:

Dodaj komentarz