[ZAMKNIĘTE] Hamilton & Hare Competition

Ape to Gentleman nawiązało współpracę z nowoczesną marką bielizny i odzieży domowej dla mężczyzn; Hamilton & Hare. Marka, zainspirowana oryginalnymi spodenkami bokserskimi, które zawodnicy nosiliby na ringu, rozpoczęła się od tradycyjnych bokserek o dopasowanym kroju, z wysokiej jakości tkanin i doskonałym krojem. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 roku Hamilton & Hare rozszerzyła ofertę o tradycyjne dopasowane bokserki, odzież do spania, majtki z dżerseju, kąpielówki, a na sezon jesień / zima 2015 wprowadza na rynek odzież domową.

Wszystkie produkty są wytwarzane w Europie, w tym w Wielkiej Brytanii, z naciskiem na jakość, dopasowanie i szczegóły – wykonane z najlepszej mieszanki supima i dwuwarstwowej bawełny oraz dżerseju premium.

poprzedniDalej

Aby uczcić wprowadzenie na rynek kolekcji Hamilton & Hare AW15, zainspirowanej światem brytyjskiego boksu i rosnącym popytem na męską odzież domową, mamy wybór produktów do rozdania jednemu szczęśliwemu małpowi czytelnikowi Gentleman; w tym inspirowany boksem szlafrok ze 100% bawełny z kapturem, luksusowe bawełniane spodnie dresowe i szczegółową koszulkę o wartości 329 funtów.

Konkurs zakończony.

hamiltonandhare.com

Dodaj komentarz