Zakres zegarka LEPSI

Będąc blogiem o stylu życia dla mężczyzn, naturalnie kładziemy nacisk na horologię – czy to nowy, modny zegarek Uniform Wares, czy klasyczny Rolex Submariner. Każdy, kto mądrze zainwestował w drogi zegarek, będzie lub przynajmniej powinien mieć świadomość, że odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do długowieczności. Regularne serwisowanie, specjalne losowanie, a nawet etui na zegarki i regularne automatyczne nakręcanie.

LepsiWatch-11.jpg

Na tym froncie przedstawiamy LEPSI Watch Scope – analizator zegarków do smartfonów i tabletów. Opracowany w Genewie, w Szwajcarii, naturalnie, przez zespół techniczny, który pracował z niektórymi z najbardziej prestiżowych marek zegarków na świecie – przechodząc testy jakościowe przez najbardziej renomowanych szwajcarskich producentów zegarków.

LepsiWatch-12.jpg

Luneta zegarka LEPSI została zaprojektowana do pomiaru wydajności zegarka mechanicznego, w tym zmiany tempa, amplitudy i błędu rytmu w ciągu kilku sekund, z wyjątkową dokładnością dzięki technologii i najmniejszemu chronokomparatorowi, jaki kiedykolwiek powstał.

LepsiWatch-13.jpg

Podłącz oscyloskop LEPSI do smartfona lub tabletu, kliknij Start, a Watch Analyzer zajmie się resztą. Twój smartfon lub tablet zostanie następnie skalibrowany względem zegara atomowego, z dokładnością do 0.1 sekundy dziennie (s / d) podczas pomiaru współczynnika dokładności zegarka. Dane mogą być rejestrowane dla pełnej kolekcji zegarków, jeśli masz szczęście mieć więcej niż jeden egzotyczny zegarek, a wszystkie pomiary będą rejestrowane w przeszukiwalnej bazie danych, co oznacza, że ​​możesz śledzić każdy ze swoich zegarków przez lata i wykrywać, kiedy każdy powinien być serwisowany. Może być używany w wielu pozycjach i jest jedynym analizatorem zegarka, który może mierzyć zegarek podczas noszenia.

LepsiWatch-15.jpg

Podczas gdy dobre zegarki często zachowują wyjątkowy czas, nawet najlepsze szwajcarskie zegarki mogą na tym ucierpieć. Luneta LEPSI Watch Scope nie tylko monitoruje dokładność czasową zegarków, ale także, jak wspomniano powyżej – jeśli Twój zegarek konsekwentnie stara się utrzymać dokładny czas, przydatnym ostrzeżeniem jest zasugerowanie, że Twój zegarek jest gotowy do serwisu. Jeśli zapłaciłeś 6,500 funtów za Rolex Submariner, inwestycja w LEPSI Watch Scope za około 240 GBP to więcej niż opłacalna inwestycja.

LepsiWatch-14.jpg

Zegarek LEPSI Watch Scope jest sprzedawany w cenie 369.00 CHF.

Nawiązaliśmy współpracę z marką, aby napisać ten artykuł, ale każde słowo należy do nas.

Dodaj komentarz