Zabiegi spa dla mężczyzn?

Do wzrostu popularności leczenia uzdrowiskowego wśród mężczyzn w dużej mierze przyczynił się fakt, że uzdrowiska zauważają wzrost aktywnego zainteresowania troską o siebie przez mężczyzn. Oprócz higieny osobistej istnieje chęć dbania o siebie w lepszym sensie – styl życia może być trudny dla naszego organizmu, więc dobre odżywianie i dbanie o nasze ciało stają się coraz ważniejsze.

Poszliśmy zbadać atrakcyjność zabiegów spa, zafundując sobie peeling całego ciała i masaż w Spa Verta w Battersea, które oferuje Twilight Spa Day podczas dwutygodniowej promocji. Uzdrowisko to mile widziane miejsce na odpoczynek od zgiełku miejskiego życia, położone w podziemiach hotelu Crowne Plaza. Dzięki bardzo spokojnej atmosferze spa natychmiast wprowadzi Cię w odprężający nastrój. Personel jest gościnny i przyjazny i bardzo dobrze się nami opiekował. Obiekty są nowoczesne i atrakcyjne – raczej zachęcające do spędzania tam dodatkowego czasu. Byliśmy zrelaksowani i wygodni, podczas gdy fachowo traktowani podczas peelingu i masażu.

Przez całe nasze doświadczenie można było wyczuć, dlaczego mężczyźni zaczynają interesować się uzdrowiskami. Dawno minęły stereotypy i poczucie niewygody dla mężczyzn otaczające uzdrowiska – teraz nadszedł czas, w którym mężczyźni z żywym zainteresowaniem dbali o swoje ciała, a uzdrowiska poszły w ich ślady, aby to zaakceptować. Łącząc nowoczesne i tradycyjne formy leczenia, uzdrowiska stworzyły środowiska atrakcyjne dla mężczyzn. Terapeutyczny charakter i pobłażliwa przyjemność dla Twojego ciała to najlepszy sposób na naładowanie baterii i zregenerowanie sił.

poprzedniDalej

Inne godne uwagi zabiegi spa obejmują;

  • spaLONDON którzy mają szereg zabiegów dla mężczyzn, oferując jednocześnie 25 funtów dni w spa w ramach spektakularnej promocji. Posiadają Skin IQ Facial, który jest zabiegiem przeciwstarzeniowym dla mężczyzn, którzy chcą zachować młodzieńczy wygląd.
  • Champneys Spas podczas dwóch tygodni promocji zaoferuje ekskluzywne dni spa i przerwy w spa oraz skorzysta z niezwykłego zabiegu dla mężczyzn „CARITA CINETIC ™ LIFT EXPERT L’HOMME IDEAL” – czyli cyfrowego urządzenia połączonego z akcesoriami wykorzystującymi nowe technologie, takie jak luminoterapia i ultradźwięki mikromasaż zapewniający dobre samopoczucie, wyjątkowe działanie oraz widoczne i trwałe rezultaty na skórze i skórze głowy.
  • Titanic Spa w Huddersfield będzie oferować produkt Elemis Sole Delight Grooming for Feet tylko dla mężczyzn. To totalne doznanie sensoryczne dla Twoich stóp, gdzie rozgrzane olejki aromaterapeutyczne odżywiają i wspaniale kondycjonują zaniedbane stopy i paznokcie.

Dodaj komentarz