Wymagana najlepsza kurtka

W lipcu tego roku powrócił powitalny Wymagana kurtka – londyńskie targi prezentujące najlepsze marki odzieży męskiej.

Wśród dziennikarzy, blogerów i kupców stoją stoiska wysokiej jakości kolekcji z całego świata. Od znanego mistrza mody męskiej Mark McNairy zagranicznego gościa Shipley & Halmoswidzowie zostali poczęstowani czymś naprawdę spektakularnym.

Poniżej znajdują się niektóre z naszych ulubionych:

Dzięki estetyce wzornictwa zakorzenionej w tradycyjnym skandynawskim rzemiośle, najnowsza kolekcja marki na lato 2013 zawiera wybór drukowanych koszul, monochromatycznych akcesoriów i cały szereg pięknie wykonanych butów.

Triwa

Marka napędzana indywidualnością i charakterem, Triwa z pewnością trzymali się swoich korzeni dzięki najnowszej kolekcji wiosna / lato ’13. Zegarki były prezentowane w jasnych letnich kolorach i grały z naturalną skórą, mlecznobiałym octanem i detalami ze stali nierdzewnej.

Aby zrekompensować nieprzewidywalne brytyjskie lato, stworzyli również trzyczęściową kolekcję monochromatycznej, chmurnej i niebieskiej odzieży na nadgarstek.

Soulland

Główny projektant Soulland, Silas Adlerzałożył markę w 2002 roku, a to, co zaczęło się jako mała firma specjalizująca się w drukowanych koszulkach, przekształciło się w uznaną markę odzieży męskiej reprezentowaną w sklepach na całym świecie.

Shipley & Halmos

Shipley & Halmos to kreatywna marka z siedzibą w Nowym Jorku, założona przez wielokrotnie nagradzanych projektantów Sam Shipley Jeff Halmos. Poprzez różnorodne podziały wewnętrzne firma produkuje szeroką gamę odzieży męskiej, obuwia i akcesoriów.

Amerykanie debiutujący w Europie na tegorocznej wystawie z pewnością nie okazali żadnych oznak bycia nowicjuszem. W kolekcji znajdował się wybór zabawnych elementów – w tym wzorzyste koszule, kurtki wizytowe i marynarskie bluzy.

jacket-required.com

Dodaj komentarz