Wszystko jest lepsze jak piłka: Brylcreem wprowadza nową pastę

 

Spełniając wrodzone pragnienie człowieka, aby bawić się wszystkim, co ma kształt piłki, firma Brylcreem stworzyła wyjątkowy produkt w kształcie piłki, makaron. Produkt zapewnia elastyczny styl, a jednocześnie daje coś do „zabawy”. Nowy Brylcreem Paste zapewnia włosom mocne, elastyczne, matowe utrwalenie, więc jeśli się zabrudzą, Pasta Brylcreem pomoże im wrócić do pierwotnego stylu. Nowa oferta dołączy do obecnej linii produktów Brylcreem, wyróżniając się spośród wszystkich innych produktów na rynku wyróżniającym się wyglądem, jakiego nigdy wcześniej nie widziano.

 

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani pastą Brylcreem, produkt ten jest nie tylko świetną ofertą w tym sektorze, ale nowe opakowanie odróżni nas od innych marek do stylizacji włosów dzięki swojemu unikalnemu kształtowi i bardzo przyjemnej w dotyku formie”. – Jonathan Bull, Marketing Manager Brylcreem

Brylcreem Paste będzie starannie ułożona obok Extreme Gel, Glina, Kremy oraz sześć innych produktów Brylcreem. Linia produktów do stylizacji włosów, wprowadzona pod koniec ubiegłego roku, zbiegła się z zapowiedzią obecnego Brylcreem Boy, przeszła całkowitą zmianę stylizacji.

Asortyment jest dostępny w całym kraju w Butach, Superdrug, Tesco, Sainsbury’s i wszystkich innych dobrych sklepach i sklepach spożywczych, a cena wynosi od RRP. PLN 3.49.

Dodaj komentarz