Wosk satynowy Foad’s Toad

 

To właśnie podczas pracy na planie Sherlocka Holmesa 2, artysta makijażu i protetyki Patt Foad który dał początek firmie Foad Wax Ltd. W tym momencie udało mu się wyhodować dość imponujące wąsy, ale czuł, że wiele wosków, które próbował w przeszłości, nie zapewniało wszechstronności w utrzymaniu i łatwości stylizacji, której szukał po.

„Wosk, który był jednocześnie twardy, ale podatny, sztywny, ale plastyczny, coś, czym można było manipulować i bawić się nim przez cały dzień, ale także coś, co zachowałoby kształt” – Patt Foad

Wosk satynowy Foad’s Toad został opracowany, aby zapewnić luźne lub średnie utrwalenie oraz satynowe wykończenie. Stosować samodzielnie w celu uzyskania zadbanego, schludnego zarostu i naturalnego, „lejącego” wyglądu. Satynowa ropucha można go również stosować w połączeniu z woskiem Foad, aby ułatwić jego rozprowadzanie i stworzyć unikalną mieszankę i poziom utrwalenia, aby uzyskać bardziej stylowy wygląd.

Wosk Toad Satin zawiera wosk jojoba, olej rycynowy, olej z pestek winogron i pikantną mieszankę naturalnych olejków eterycznych. Wosk jojoba jest używany jako Produkt wegański alternatywa dla brytyjskiego wosku pszczelego. Pochodzący z nasion rośliny jojoba, wosk jojoba jest również naturalnym środkiem nawilżającym i wygładza łuski włosów, nadając im lśniący i zdrowy wygląd. Olejek rycynowy to naturalny środek utrzymujący wilgoć wchłaniający wilgoć we włosy, nadając im miękkość, blask i moc. Olejek z pestek winogron ponownie działa nawilżająco, ale zapewnia również satynowy połysk.

Ma znacznie bardziej miękką konsystencję i lepsze właściwości odżywiające włosy. Łatwo się rozgrzewa, po nałożeniu nie ma ryzyka wyrwania wąsów lub zarostu.

Wosk satynowy z ropuchy, podobnie jak wosk Foad, jest dostępny w poręcznej, kieszonkowej, lekkiej i wytrzymałej zakręcanej puszce o pojemności 1/2 uncji – 15 ml (w przybliżeniu).

www.foadwax.com

Dodaj komentarz