Wosk do wąsów Mr Natty Twizzle

 

Wosk do wąsów jest koniecznością dla każdego „ pręgowanego ” (lub mocno „ pręgowanego ”) dżentelmena, aby zachować kształt wąsów, a może nawet doprowadzi do bardziej odważnych stylizacji. Co więcej, w przypadku osób z bardziej płodnym wzrostem wąsów, użyj wosku do wąsów, aby wytrenować wąsik poziomo, a tym samym zapobiec wrastaniu włosów w usta.

Wosk do wąsów Mr Natty Twizzle to naturalny wosk do stylizacji wąsów o zapachu lawendy, idealny do utrzymywania kształtu wąsów na każdą okazję. Przezroczysty wosk do wąsów ma nieco twardszą konsystencję niż większość wosków do wąsów, idealny do każdego klimatu, w tym ciepłego i zimnego. Skoncentrowana formuła oznacza, że ​​niewiele idzie daleko.

Znakiem jakości wosku do wąsów jest łatwość zmywania go gorącą wodą i szamponem oraz Mr Natty’s robi dokładnie to, umożliwiając eksperymentowanie z różnymi ilościami, aż do uzyskania optymalnej kombinacji wosku i wąsów.

Przeczucie, że wosk do wąsów jest niewygodny lub nieporządny, wynika z niewłaściwego zastosowania – panowie, to nie jest V05wystarczy niewielka ilość.

 

Najlepszą techniką jest woskowanie końcówek, używając minimalnej ilości, aby włosy pozostały na miejscu. Po prostu nałóż niewielką ilość na palec wskazujący, potrzyj palec wskazujący i kciuk razem, aby uzyskać ciepło, nałóż na wąsy, skwiercz i ułóż zgodnie z wymaganiami.

Aby doświadczyć golenia z rąk Założyciela Mr Natty Matt Raine sam, kliknij tutaj lub odwiedź www.mrnatty.com.

Zdobądź Twizzling na czas Movember 2011.

Dostępne na całym świecie od Niven & Joshua.

www.nivenandjoshua.com

Dodaj komentarz