Wiosna COS x HAY 16

Shot03_Detail02_F10_PR.jpg

COS i HAY kontynuowali współpracę, tworząc kolejną kolekcję na wiosnę 2016 r. Skupiona wokół trzech kluczowych kategorii: mieszkaj, pracuj i jedz. Kolekcja obejmuje akcesoria i meble do domu w świeżych odcieniach zieleni i błękitu, a także przyjemne w dotyku jasne drewno i korek. kończy.

poprzedniDalej

Prawie wszystkie produkty będą mile widzianym dodatkiem do każdego dżentelmena, czy to sypialni, biura czy kuchni – naprawdę cieszy nas prosta elegancja tej współpracy, którą widzimy również w linii odzieży COS.

Shot03_Detail01_F10_PR.jpg

Dla tych, którzy nie wiedzą; COS i HAY współpracują od wielu lat z COS, wykorzystując produkty HAY w swoich sklepach do ekspozycji kolekcji. Obie marki łączy skandynawskie dziedzictwo i funkcjonalne podejście do projektowania.

Shot03_Lcapes_F13_PR.jpg

Premiera starannie wyselekcjonowanej kolekcji obiektów, wybranych przez szefów projektów COS; Karin Gustafsson i Martin Andersson są teraz dostępni na COS London High Street Kensington, Vienna Neubaugasse i Gothenburg oraz online na cosstores.com z dostępną edytowaną kolekcją.

Dodaj komentarz