Wilkinson Sword Hydro 5 Power Select

Wilkinson Sword rozgrzewa rynek maszynek do golenia dzięki nowoczesnej maszynce Hydro 5 Power Select – pierwszej na świecie golarki do golenia na mokro z możliwością dostosowania. Ponieważ skóra każdego mężczyzny jest inna, personalizacja maszynki do golenia pozwala każdemu dżentelmenowi wybrać ustawienie najlepiej odpowiadające jego własnemu typowi skóry i specyficznym potrzebom. Zmniejsza ryzyko podrażnień i zapewnia lepsze golenie.

Jak widać w całej gamie maszynek do golenia na mokro zasilanych bateryjnie, moc Hydro 5 jest kontrolowana za pomocą prostego interfejsu z jednym przyciskiem. Trzy ustawienia wibracji, kontrolowane przez mikroprocesor, pozwalają kontrolować komfort golenia poprzez regulację wibracji, prowadząc do lepszych rezultatów, przy mniejszym podrażnieniu w porównaniu z instrukcją Hydro 5. Czytelny ekran LED wyraźnie pokazuje aktualny poziom wibracji i poziom naładowania baterii.

Dla tych, którzy są przyzwyczajeni do serii Wilkinson Sword, nowy Hydro 5 Power zawiera wszystkie funkcje, które można znaleźć w wielu innych modelach. Obejmuje to nawilżający zbiornik z żelem, ostrza Ultra Glide z osłonami skóry i trymer Flip Trimmer. Nowe ostrza są wyposażone w ulepszony zbiornik żelu zawierający kompleks ochronny skóry, nawilżający podczas każdego golenia. Dermatolog dr Sam Bunting powiedział:

„Mocne maszynki do golenia na mokro zrewolucjonizowały golenie, szczególnie dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Maszynki do golenia zapewniają wygodniejsze golenie, ale do tej pory była tylko jedna prędkość, która ogranicza ich funkcję. Nowy Hydro 5 Power Select ma trzy prędkości, które pozwalają użytkownikowi kontrolować wibracje w zależności od skóry, zmniejszając podrażnienia skóry ”.

wilkinsonsword.co.uk

Dodaj komentarz