Wielkie apetyty

Big Appetites to seria zdjęć autorstwa fotografa Christophera Boffoliego – teraz dostępna w nowej książce, trafnie wywnioskowana przez jej podtytuł; „Mali ludzie w świecie dużego jedzenia”. Scenariusze pobudzają dziecięcą wyobraźnię pana Boffoliego, umieszczając ręcznie malowane figurki w scenariuszach z prawdziwym jedzeniem. A co z buntem przeciwko staremu porzekadłu zaszczepionemu w nas przez naszych rodziców: „nie baw się jedzeniem”.

W obalonym świecie Lilliputianie są wypuszczani z jedzeniem, czasami na tle mrocznych, dorosłych podtekstów. Do każdego scenariusza, w którym znajdują się te miniaturowe osoby, dołączony jest humorystyczny i całkowicie prawdomówny podpis.

Pan Boffoli był na tyle uprzejmy, że pozwolił nam podzielić się z Państwem niektórymi jego pracami poniżej. Mamy nadzieję, że uznacie je za równie zabawne, jak my. Wszystkie poniższe zdjęcia są bardziej widoczne w jego nowej książce, którą za 8.99 GBP trzeba kupić – a jeśli jesteś w Londynie 2 października, wybierz się na wycieczkę do 20th Century Theatre w Notting Hill między 6:10 a XNUMX:XNUMX. jego wystawa i podpisywanie książek. Nie zabraknie również kolekcji limitowanych edycji fotografii z wystawionej do sprzedaży serii, której kuratorem jest Galeria Flaere. Odwiedź jego stronę internetową BigAppetites.net, aby uzyskać więcej informacji.

Maszyny do zbierania soli do karmelu

Wszyscy musieli dostosować się do zmian w gospodarce.

Kulki zbożowe

Bev była podręcznikową definicją rodzica helikoptera. Chodziło o strach o nią.

Ser Moon Smoker

Elliott w końcu znalazł miejsce, w którym mógł palić bez zawracania sobie głowy.

Cookie Bear Ambush

Elitarny oddział nie zawsze odnosił sukcesy przeciwko przewadze liczebnej.

Cucumber Sunbathers

Każdy chciał się po prostu zrelaksować. Ale kiedy Deborah napiła się kilku piw, po prostu nie przestawała mówić.

Zespół Macaron

Na zawołanie Philippe podjął wszystkie zasługi.

Rock Candy Icefall

Kłamstwa Russella na temat jego poziomu umiejętności sprawiały, że coraz bardziej wpadał w kłopoty.

Skład Wafer Cookie

Numer trzy, proszę wystąpić.

BigAppetites.net

Dodaj komentarz