Trzy z najlepszych: walizki

Ponieważ styl życia w odrzutowcu jest bardziej dostępny niż kiedykolwiek i możliwość przebywania w doskonałych lokalizacjach dzięki zaletom Air BnB, zdobycie odpowiedniego bagażu stało się jeszcze ważniejsze. Spełniając wymagania, takie jak bezpieczne i stylowe przechowywanie różnych opcji obuwia oraz szeregu ubrań i gadżetów. Ten wybór walizek poinformuje innych podróżników o Twojej bystrości podróżniczej.

Rimowa Walizka Topas Titanium na cztery koła

Walizki Rimowa słusznie uznawane są za przejaw luksusu i wyjątkowej jakości w walizkach – z ponad 100-letnim doświadczeniem. Walizka Topas została pierwotnie opracowana do podróży w tropikach dzięki solidnej aluminiowo-magnezowej obudowie. Dzięki systemom Flexi-Divider i Multiwheel ułatwiającym pakowanie i podróżowanie, lekka walizka jest idealna na długie i krótkie podróże.

Walizka Rimowa Topas Titanium Four-Wheel Medium – 64L 835 £

Skrzynia do pakowania Tumi Tegra-lite

Tumi niestrudzenie pracuje nad tym, aby ich bagaż mógł przynosić korzyści, niezależnie od tego, czy są one lekkie i wytrzymałe, czy mają wydajne przegrody. Nasz wybór dla Ciebie pochodzi z kolekcji Tegra-Lite, która wykorzystuje ekskluzywny kompozyt, który pozwala Tumi na użycie w produktach turystycznych i akcesoriach, ale jest używany w zbroi ratunkowej, ochraniaczach NFL, a także w samochodach wyścigowych NASCAR. Poza tym etui ma wspaniały, opływowy kształt z przestronnym wnętrzem i zdejmowanym rękawem z siatkową kieszenią. Inne funkcje obejmują trzystopniowy uchwyt teleskopowy, wspornik wieszaka, zamek TSA, wyłożone wnętrze z kieszeniami na akcesoria i paskami mocującymi, płozy tylnego koła dla dodatkowej ochrony, boczne uchwyty do przenoszenia i wygodny dolny uchwyt.

Tumi Tegra-lite Medium Trip Packing Case 725 £

Wózek na zbiornik Mandarina Duck

Pierwotnie zaprojektowany w 1980 roku, „Tank” ma granice siły i twardości z dynamiczną stylistyką i ochronną skorupą, która jest chroniona przed zarysowaniami i zachowuje estetykę w nienaruszonym stanie. Wykonany z anodyzowanego aluminium, dzięki czemu jest lekki, ale wytrzymały, a koła obracane o 365 stopni zapewniają łatwość manewrowania. Przestronna komora główna z zapięciem w kształcie litery X i oddzielna komora górna z dużą kieszenią z siatki.

Wózek na zbiornik Mandarina Duck 495 USD

Dodaj komentarz