Trzy z najlepszych: kosmetyki męskie

Dawniej temat tabu, a teraz mile widziany dodatek do arsenału pielęgnacyjnego każdego dżentelmena – popularność kosmetyków męskich rośnie. Skazy, zaczerwienienia lub cienie pod oczami to częste problemy wielu mężczyzn, ale po co cierpieć, gdy jeden lub dwa proste produkty mogą ukryć Twoje obawy.

W związku z tym skorzystaliśmy z pomocy ekspertów z mensmake-up.co.uk – którzy oferują najszerszy w Wielkiej Brytanii wybór makijażu dla mężczyzn. Od podkładów, korektorów i bronzerów, wszystkie przeznaczone dla mężczyzn, po produkty do makijażu oczu, takie jak guyliner, tusz do rzęs dla mężczyzn, a nawet żel do brwi. Poniżej znajdziesz Three of The Best od MMUK MAN.

MMUK MAN Korektor w sztyfcie

Jeden z najbardziej naturalnych korektorów dla mężczyzn na rynku, przeznaczony do maskowania wszelkich niedoskonałości twarzy. Dostępne w różnych kolorach; z łatwością dopasujesz swój odcień skóry, czy to jasnej, średniej czy ciemnej, odpowiedni jest korektor MMUK MAN.

Przeznaczony do maskowania wyprysków, blizn potrądzikowych, a nawet trądziku różowatego. Nie ma już bólu żył, ponieważ coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, jak prosty i subtelny może pomóc mały korektor.

14.00 GBP>

Wypełniacz do brody MMUK MAN

Ten męski wypełniacz do brody jest nowością w MMUK MAN i od razu stał się ich najlepiej sprzedającym się produktem w tym roku. Wypełnia nierówne brody, o niewykrywalnym wyglądzie – idealny dla osób podążających za wszechobecnym trendem brody.

12.00 GBP>

MMUK MAN Korektor pod oczy

Na późne noce, na zewnątrz lub w biurze ten korektor przeznaczony specjalnie do okolic oczu ukrywa cienie pod oczami, worki i drobne zmarszczki. To jeden z najpopularniejszych produktów kosmetycznych dla mężczyzn po 35 roku życia.

14.50 GBP>

Dodaj komentarz