Trzy z najlepszych: jesienne zapachy

Wspaniałe słońce, rześkie, czyste powietrze i stale zmieniające się kolory jesieni od lata dodają energii – ożywia jak wesoła wersja Nowego Roku. Mroźne poranki i pewna celowość sezonu jesień to świetny powód do wypróbowania nowego zapachu – przy zmiennej pogodzie i stylach ubioru to samo.

Nastrój też się nieustannie zmienia: wpływ dni szkolnych daje wrażenie czasu nowych początków i nowych wyzwań. Dobrze jest wypróbować nowy zapach i nowy styl. Oto trzy najlepsze zapachy, które będą pasować do Twoich nowych przedsięwzięć.

Creed Viking

creed_viking

Nowością we francuskim domu zapachowym w październiku jest Viking – ognisty męski zapach, stworzony przez mistrza perfumiarskiego szóstej generacji Oliviera Creeda, którego inspiracją były niesamowicie stworzone longships, centralny element epoki wikingów i jedno z największych osiągnięć projektowych dziewiątego wieku . Longships zostały starannie zaprojektowane dla wykwalifikowanego marynarza, który uosabiał niepohamowaną determinację do podboju. Viking to pierwszy duży męski zapach marki od czasu wprowadzenia kultowego, najlepiej sprzedającego się Aventusa w 2010 roku.

Viking, zaczynając od 155 GBP od CREED

Fun Eesop

zabawa

Nowy zapach Aesop, Hwyl Eau de Parfum, pojawi się jutro na całym świecie i będzie intrygującym zapachem, przywołującym bogatą zieleń i spokój starożytnego japońskiego lasu. Hwyl został opracowany we współpracy z francuskim perfumiarzem Barnabé Fillion i otwiera się nutami wędzenia, a następnie bogatymi aromatami drewna, mchu i mocnych przypraw.

Zabawa, 85 funtów / 50 ml od AESOP

Jo Malone English Oak & Hazelnut

jo_m_eo_h

Stworzony, aby reprezentować spacer po angielskiej wsi – w tym chrupnięcie zielonego orzecha laskowego, przyprawę elemi i ziemistą drzewność wetywerii ochłodzoną szmaragdowymi dywanami z mchu. Szczycąca się rozgrzewającą bazą z prażonego dębu, jest naprawdę ziemistą i bogatą jesienną wodą kolońską.

Angielski dąb i orzech laskowy, cena od 44 £ od JO MALONE

Dodaj komentarz