Trendy w pielęgnacji na rok 2014

Gentlemen’s Tonic, optymistyczna impreza pielęgnacyjna dla mężczyzn Mayfair, właśnie ujawniła 5 najważniejszych trendów w pielęgnacji męskiej na rok 2014. Od siwych włosów po wąsy – czytaj dalej.

1. Pod przykryciem
Kamuflaż to nowa czerń, jeśli chodzi o zakrywanie tych siwych włosów. Pożądane jest subtelne barwienie włosów, które daje bardziej naturalny, mieszany wygląd. Dla większości naszych klientów chodzi o opóźnianie oznak starzenia, a nie ich eliminację. Co ważne, kolorystyka w najbardziej subtelny sposób poprawia ogólny wygląd, nie przyciągając żadnych komentarzy.

2. Szerokie oczy
Kobiety od dawna uznają siłę kontaktu wzrokowego za cenną umiejętność komunikacji i wydaje się, że my, panowie, dostrzegamy teraz korzyści. Zapotrzebowanie na zabiegi otwierania oczu, w tym półtrwałe koloryzacje brwi, nitkowanie brwi i woskowanie, znacznie wzrosło w 2013 r., A rezerwacje pozostały mocne. Naturalne, ale oswojone jest żądanie, jeśli chodzi o brwi.

3. Pielęgnacja wyczynowa
Jesteśmy świadkami zwiększonego zapotrzebowania na usługi pielęgnacyjne, które wzbogacają niektóre zajęcia sportowe i rekreacyjne. Obejmuje to woskowanie nóg dla zapalonych rowerzystów i usuwanie owłosienia całego ciała dla pływaków. Ponadto stylizacja włosów nadaje się do bardzo schludnego stylu, ale zawiera praktyczną kwestię łatwości układania. Obejmuje to wzrost produktów do modelowania i stylizacji włosów, aby uzyskać schludny, kontrolowany wygląd.

4. Poza Movember
Tam, gdzie kiedyś koniec Movember oznaczał usunięcie wąsów, okazuje się, że nasi klienci, szczególnie młodsi mężczyźni, przywiązują się do zarostu i zamiast tego proszą o schludniejszy, bardziej klasyczny wygląd. W związku z tym, że wąsy pełnią rolę całoroczną, spodziewamy się, że wąsy Movember będą większe i bardziej dzikie, co będzie jeszcze mocniejszym akcentem.

5. Powstanie człowieka akcji
Mocne męskie filmy zawsze miały wpływ na stylizację mężczyzn i spodziewamy się, że rok 2014 będzie hitem, jeśli chodzi o wygląd superbohaterów. X Men Days of Future, The Amazing Spider Man 2, 300: Rise of an Empire, Captain America i Transformers 4, wszystkie zaprezentowane w 2014 roku, spodziewamy się, że klasyczne schludne włosy i fryzjerski styl nabiorą ostrzejszego wyglądu. Ścięte boki, ślad wąsów i brody, zdrowy blask na skórze – gotowe na przygody życia!

GentlemensTonic.com

Dodaj komentarz