Trenażer Nike Zoom Speed ​​3

Zapytaj dowolnego sportowca światowej klasy; kluczem do postępu fizycznego – i jego ostatecznym rezultatem: postępem wydajności – jest trening. Niemal niezależnie od sportu, podstawowe ruchy operacyjne, takie jak bieganie, podcinanie i skakanie, przygotowują sportowców do odniesienia sukcesu w następnych zawodach. Chris Robshaw, profesjonalny angielski gracz rugby; Ryota Murata, japoński mistrz świata w boksie; i Robert Lewandowski, polski napastnik piłkarski, został wybrany na twarz nowego, wszechstronnego trenera Nike Zoom Speed ​​Trainer 3.

Okrągła dzianinowa cholewka butów zapewnia kierunkowe wsparcie w cholewce na niskoprofilowej, stabilnej platformie. Wykonane z sześciokątnymi jednostkami Zoom Air w pięcie – but został zaprojektowany, aby zapewnić ochronę przed uderzeniami i wyjątkowo czułą amortyzację podczas każdego rodzaju dynamicznego treningu.

Kolejna „ technologia butów ” obejmuje oddychającą okrągłą dzianinę w przedniej części stopy, zapewniającą siłę kierunkową i rozciągliwość, dzięki czemu nie zsuniesz się z platformy podczas biegu, szybkiego cięcia, łamania, sprintu ani zatrzymywania się.

poprzedniDalej

Dzianina rozciąga się, aby dopasować się do stopy, która może rozszerzyć się zarówno pod względem długości, jak i szerokości nawet o 1.5 rozmiaru podczas sadzenia. Okrągła dzianina zapewnia stabilność podczas ruchu na boki, jednocześnie pozwalając stopie na ruch, eliminując gorące punkty nacisku.

Szeroka przednia część stopy i pięta zapewniają stabilność podczas rutynowych ćwiczeń, które obejmują trening siłowy i przysiady, a wielopowierzchniowa podeszwa zewnętrzna zapewnia przyczepność przy wielokierunkowym ruchu.

„Słowo atletyzm oznacza dla mnie moc, bycie wybuchowym i energicznym”. Chris Robshaw, profesjonalny angielski gracz rugby

Nike Zoom Speed ​​Trainer 3 będzie dostępny od 30 września na Nike.com i wybranych punktach sprzedaży detalicznej.

Dodaj komentarz