Trad & Mod: Vintage Shaving Company

Małpa do dżentelmena co zrozumiałe zarezerwuj słabość do sztuki golenia, ale także do marek o tradycyjnych wartościach; dzisiaj z dumą prezentujemy markę, która łączy obie te cechy.

Vintage Shaving Company to nowa marka produktów do pielęgnacji męskiej, która łączy w sobie tradycyjne wartości (jakość i prostotę) z najnowszymi technologiami w formułach, jednocześnie dbając o środowisko [1. Żaden z preparatów Vintage Shaving Company nie zawiera oleju palmowego ani nie jest testowany na zwierzętach.].

Marka debiutuje z dwiema kolekcjami, Trad i Mod. Jak sugerują ich nazwy, jedna linia produktów ma bardziej tradycyjny odcień, podczas gdy Mod jest modnie aktualny, szczególnie pod względem stylu i wzornictwa.

Formuły

Złuszczający żel do mycia twarzy (zawierający aloes) usuwa martwy naskórek i otwiera pory, a krem ​​do golenia (z witaminą E i olejkiem migdałowym) natłuszcza brodę i wygładza skórę, zapewniając czyste golenie. Codzienny balsam do twarzy (zawierający aloes, witaminę E, olej migdałowy, olej ze starflower i masło shea) łagodzi, nawilża i naprawia skórę, a EDT odświeża i chroni, działając ściągająco, zamykając pory.

Wszystkie receptury Vintage Shaving są naturalnie mieszane, a każdy z nich zawiera własne, naturalne kluczowe składniki dobrane pod kątem różnych aspektów męskiej golenia skóry.

Zapachy


Trad
to mocno uderzający klasyczny cytrusowy zapach łączący chłodne nuty limonki, bergamotki i cytryny z rozgrzewającą lawendą i drewnem, nawiązujący do dawno zapomnianych tradycji męskiej pielęgnacji.

Sposób łączy ostre nuty mięty ogrodowej i bergamotki z miękkim sercem śliwki i kminku, które wysychają do cieplejszej waniliowo-bursztynowej duszy, tworząc wyjątkowo uderzający i długotrwały zapach.

Pomimo wysokiej jakości wizerunku serii, udało im się utrzymać przystępne ceny; wszystkie produkty do golenia zostaną wycenione poniżej 10, podczas gdy bardziej ekskluzywne wody toaletowe Trad i Mod (100 ml) będą oznaczone symbolem Sugerowana cena detaliczna £ 34.

Jak wypada porównanie firmy Vintage Shaving Company? Recenzja, która wkrótce pojawi się w Ape to Gentleman, obejrzyj to miejsce…

Pandemia Vintage Shaving Company produkty są dostępne wyłącznie w Harrods od 1 kwietnia 2011 przez jeden miesiąc.

Dodaj komentarz