Torba na ubrania DEGELER SkyHanger – Travel Right

W świecie, w którym minimalizm jest wściekłością, ten ruch wydaje się zapomnieć o kategorii bagażu. Po części dlatego, że potrzebujemy miejsca na przechowywanie niezbędnych w podróży niezbędnych rzeczy i tak narodziła się walizka podręczna. Ale wciąż trwa wyścig o najcieńszą torbę podróżną, a Rimowa ujawnia kilka cienkich jak brzytwa wzorów. W okolicy jest jednak nowy dzieciak, niemiecka marka DEGELER, która walczy o Twoje towarzystwo w podróży.

wartości_5

Testowaliśmy DEGELER SkyHanger, niezwykle lekką, trwałą i funkcjonalną torbę podróżną na ubrania. DEGELER pozbył się zbędnych obciążeń i ozdobników oraz zwrócił szczególną uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

wartości_2

Dostępna w klasycznej czerni (nasz wybór, na zdjęciu), granatowym, ciepłym pomarańczowym, ciemnym bordowym, srebrnoszarym, a także w wysokiej jakości czarnej skórze cielęcej. SkyHanger „wykonał” ponad milion mil podróży w rękach wymagających biznesmenów, a także w rękach Ape. Wygląda świetnie – prosto, minimalistycznie i dyskretnie, a jednocześnie jest niesamowicie dobrze zbudowany. Jest cała masa dobrze rozmieszczonych przegródek, aby zapewnić funkcjonalność SkyHanger, zachowując jednocześnie ten ważny, ponadczasowy i purystyczny design. Chyba że wybierzesz oczywiście niezbyt dyskretny ciepły pomarańczowy kolor.

wartości_3

poprzedniDalej

Zobacz galerię powyżej, aby zobaczyć więcej kolorów i funkcji

DEGELER to firma rodzinna, prowadzona przez ojca (z 20-letnim doświadczeniem w branży bagażowej) i syna, a rozmawiając z nimi – mają (zdrową) obsesję na punkcie jakości, funkcjonalności i designu. Mówiąc dokładniej, SkyHanger waży tylko 500g, co zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu wyjątkowo lekkiego nylonu Velocity i tytanu, częściowo w celu zmniejszenia wagi, ale głównie ze względu na jakość, trwałość i wodoodporność.

degeler_clear

wartości_4

Ape i ja jesteśmy zapraszani na wiele wycieczek, aby dowiedzieć się więcej o markach, uczestniczyć w wydarzeniach itp. DEGELER SkyHanger był idealny – pasował do garnituru, koszuli i krawata na dołączony tytanowy wieszak. Wieszak Titanium jest niewiarygodnie lekki i wyjątkowy w konstrukcji – zapewnia, że ​​Twoje spodnie pozostają na wieszaku bez względu na wszystko. Dodatkowo w opcjonalnej przezroczystej kosmetyczce znajduje się wiele starannie rozmieszczonych kieszeni zapinanych na zamek na parę butów, bieliznę, iPada, akcesoria podróżne i przybory podróżne. Ten ostatni pomaga w stylowym ułatwieniu bezpieczeństwa, a jego objętość poniżej 1 l jest zatwierdzona przez TSA i jest smukła, aby zapewnić łatwy dostęp podczas wyjmowania go z SkyHanger. Podsumowując – SkyHanger jest idealny na zmianę w coś bardziej inteligentnego po przyjeździe lub na tę ważną wieczorną imprezę. Czapki z głów przed DEGELER – oto podróżniczy minimalizm w najlepszym wydaniu.

SkyHanger, 249 EUR od DEGELER – wpisz „APE2DEGELER”, aby uzyskać 10% zniżki.

Dodaj komentarz