Topman uruchamia The Swimwear Project

 

Startuje Topman Projekt strojów kąpielowych, kolejny z serii projektów, w których Topman zaprasza wybranych projektantów do stworzenia konkretnego podstawowego elementu garderoby. W przypadku tego projektu Bernhard Willhelm, Jonathan Saunders, Kaseta plażowa, Gary Card Todd Selby wszyscy zostali poproszeni o zaprojektowanie idealnej pary szortów kąpielowych.

„Projekt Swim to miejsce, w którym Topman zwiększa liczbę wydruków. Projektanci znani ze swojej wizualnej postawy stworzyli różnorodną gamę grafik i ilustracji, od prawdziwych zdjęć, przez wyblakłe kwiaty, po ręcznie rysowane szkice w kolekcji, która przechodzi od basenu po plażę w świetnym stylu ”. – Gordon Richardson, Dyrektor projektu Topman

Urodzony w Niemczech, absolwent prestiżowej Królewskiej Akademii w Antwerpii Bernhard Willhelm regularnie pojawia się na wybiegach Paryskiego Tygodnia Mody. Jego często awangardowe projekty zawsze przyciągały wzrok, co doskonale widać w jego fasonie pływackim – krótkie tuniki w komplecie z zamkiem trompe l’oeil i dostępne w królewskiej niebiesko-czerwonej kolorystyce.

 

Urodzony w Szkocji Jonathan Saunders teraz stworzył kult podążający po obu stronach Atlantyku za swoje techniczne, jedyne w swoim rodzaju odbitki. Jego projekt to ¾ długie szorty w turkusowym kolorze z kwiatowymi nadrukami w kolorze różowym, różowym i ecru.

Londyńska projektantka Cassette Playa zyskała reputację projektantki odzieży ulicznej i miejskiej dzięki współpracy z nią Nike, próbka M.IA. Wcześniej pokazywane w ramach sponsorowanego przez Topmana MAN była idealnym wyborem do tego projektu. Jej krótka jest do kolan, z jednym blokiem nóg w kolorze różowym, a na drugiej nodze znajduje się fotograficzny wydruk rekina.

 

Nowa instalacja stworzona i zainstalowana przez Gary’ego Carda została dziś odsłonięta we flagowym sklepie Oxford Circus TOPMAN.

Gary Card to poszukiwany scenograf, który wcześniej pracował dla Vogue, Lady Gagi, Stelli McCartney i Louis Vuitton. Jego zabawny projekt dla tego konkretnego projektu zawiera nadruki jego ulubionych zabawek i fioletowy pasek. Card zaprojektuje również schemat okna dla tego projektu.

Nowojorski fotograf i bloger Todd Selby jest ostatecznym projektantem zaproszonym do udziału w tym projekcie. Znany ze swojej strony internetowej The Selby, Todd pokazał swoją miłość do kotów, projektując krótkie spodenki o długości ¾ w komplecie z ręcznie rysowanymi kociętami zdobiącymi całość.

Zaprojektowany w domu, Topman Design uzupełnij skład dla tego projektu. Ich projekt to beżowe spodenki z kontrastowym pomarańczowym sznurkiem i nadrukiem starego roweru z przodu iz tyłu spodenek.

Szorty są wycenione na £ 50 i są dostępne we flagowych sklepach Topman w Londynie i Nowym Jorku oraz w Internecie pod adresem Topman.com.

Dodaj komentarz