Topman Design: wiosna / lato 13

Niecierpliwie wyczekiwany, osadzony na rozległej arenie opuszczonego parkingu Topman Design Pokaz wiosna / lato 13 był spotkaniem dwóch kulturowych podziałów Ameryki z początku lat 80-tych. W jednym rogu była skrojona na miarę estetyka wschodniego wybrzeża i centrum Nowego Jorku, aw drugim zowie radość rodowitego skatera z Zachodniego Wybrzeża. Wspólnie stworzyli młodą, zabawną, energiczną i buntowniczą kolekcję, idealną na nadchodzące słoneczne pory roku.

Najpierw była gama letnich krawiectwa, obejmująca luźne szorty z zakładkami, odcięte kombinezony i jedwabne parki spadochronowe w mieszance szarości i wielobarwnych bazgrołów. Następnie pojawiła się kolekcja sportowych koszul z okrągłym dekoltem, dużych siateczkowych topów, spodenek do kolan i tenisówek w technikolorze. W centrum uwagi były kolorowe, duże koszulki do futbolu amerykańskiego w połączeniu z dopasowanymi luźnymi szortami, skarpetami i butami do kostek.

W międzyczasie luźne kurtki zastąpiły tradycyjną marynarkę, obok zamszowych bomberów z paskiem, luźnych swetrów z dzianiny i szortów z plisami z nadrukiem. Zaprezentowano również plecaki (przymocowane deskorolki), a obuwie odwiedziło nowe ekstrema dzięki szalonym jaskrawym trampkom i skórzanym sznurowanym do kostek brogsom w kolorze czarnym, białym i mandarynkowym.

Dodaj komentarz