TomTom GO

Musimy przyznać, że kiedy TomTom zwrócił się do nas w sprawie przeglądu ich nowej serii nawigacji GO, mieliśmy tylko negatywne myśli. Czy nawigacja satelitarna nie jest już dawną technologią, z wyposażeniem samochodowym i dzisiejszymi smartfonami? Zapewnili nas, że nie, i okazuje się – mają rację.

Po pierwsze, TomTom GO to najbardziej zaawansowana jak dotąd wielofunkcyjna nawigacja satelitarna z dożywotnimi mapami świata, fotoradarami i TomTom MyDrive, a także wieloma innymi pomocami w prowadzeniu pojazdu.

Możesz teraz instalować i aktualizować mapy z całego świata bez dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania urządzenia TomTom GO. Ta funkcja daje dżentelmenom swobodę wyboru najlepszej, najszybszej trasy lub po prostu podążania drogą i cieszenia się podróżą – w dowolnym miejscu na świecie.

Dożywotnie aktualizacje TomTom Traffic zapewniają, że zdarzenia drogowe są mniej uciążliwe, dzięki zaktualizowanym czasom opóźnień i zmianie trasy.

TomTom MyDrive to niestandardowa platforma, która zapewnia pełną komunikację między TomTom GO a innymi urządzeniami. Dzięki temu dostępne są dane o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, pełny dostęp do map i możliwość tworzenia własnych tras umożliwiających bezproblemową podróż – wszystko to jeszcze zanim wejdziesz do samochodu.

Dzięki nowej technologii doświadczenie użytkownika zostało również uproszczone do poziomu bezstresowego. W menu głównym dodano dwa nowe przyciski, dzięki którym kierowca może jednym ruchem palca wybrać opcję „Jedź do domu” lub „Jedź do pracy”.

Jest to po prostu najłatwiejsza w obsłudze nawigacja satelitarna i wyposażona w większość dostępnych funkcji. Pewnie, że są dostępne rozsądne nawigacje samochodowe, ale nic podobnego do tego, jeśli chodzi o wyłącznie dedykowaną pomoc w prowadzeniu pojazdu.

TomTom GO jest już dostępny od 259.99 GBP na tomtom.com.

Dodaj komentarz