TommyGuns Haircare i Wall Street 2

 

Jeśli jeszcze nie odkryłeś TommyGuns Haircare ale wtedy tracisz! Moim ulubionym jest TommyGuns Szampon z jagodami i żeń-szeniem oraz odżywka z jagodami, żeń-szeniem i miodem. Kolejną pyszną propozycją jest ich fantastycznie pachnąca odżywka do fig, śliwek i prawoślazu – po prostu jej nie jedz. Gama produktów do stylizacji jest inspirowana salonem (co oznacza, że ​​działa!), A wszystkie produkty są inspirowane naturą. Staramy się zrozumieć, dlaczego uniseks TommyGuns Szampony i odżywki w cenie 4.99 GBP oraz produkty do pielęgnacji i stylizacji w cenie 5.99 GBP nie są zbyt popularne – nawiasem mówiąc, same produkty działają bardzo, bardzo dobrze! Jak zwykle jest to kwestia budżetu marketingowego, tak miło, słysząc TommyGuns Salon w Nowym Jorku był używany do kręcenia nikogo innego, jak Wall Street 2 był świetny. To udowadnia, że ​​budżet marketingowy to nie wszystko i że ludzie przychodzą do nas o jakość.

Kontynuacja klasycznego Wall Street z lat 80. Olivera Stone’a (jeśli go nie widziałeś, obejrzyj!), Przejmującej opowieści o chciwości z lat 80., nosi tytuł Wall Street 2: Money Never Sleeps, w której Michael Douglas ożywia swoją rolę ulotka Gordon Gekko.

Co robi TommyGuns masz coś wspólnego z Gordonem Gekko, możesz zapytać? Cóż, sceny w filmie z udziałem Michaela Douglasa i Donalda Trumpa były kręcone TommyGuns salon na Ludlow Street, Lower East Side w Nowym Jorku.

Sesja, która odbyła się 25 listopada 2009 roku, pokazała, jak Ludlow Street przekształciła się w ulice Londynu, a Michael Douglas zamieszkał w klasycznym TommyGuns krzesło fryzjerskie do cięcia i golenia, któremu towarzyszy Donald Trump, który gra epizodyczną rolę w filmie.

Sugeruje Russell Manley, właściciel salonu w Nowym Jorku TommyGuns Smooth and Finish Crème jako produkt wybierany do ujarzmiania zamków w stylu Michaela Douglasa. Ci, którzy są bardziej „ wyzwoleni naśladowcami ”, mogą preferować korzystanie z TommyGuns Pianka zwiększająca objętość, która dodaje włosom masy i ruchu, zamieniając je z powrotem w bardziej miękką wersję gładkiego stylu Gekko z lat 80.

TommyGuns NYC odtworzył projekt w stylu vintage z oryginalnego salonu Soho w Londynie, który został otwarty w 1994 roku. Projekt, nawiązujący do stylu tradycyjnego salonu fryzjerskiego, dodaje autentyczności strzyżeniu. Atmosferę tworzą klasyczne krzesła fryzjerskie w skórzanej tapicerce, niklowane, lustrzane i szklane szafki, marmurowe podłogi i blaty w połączeniu z oświetleniem retro. Oferowana ekskluzywna usługa jest synonimem TommyGuns filozofia wyluzowanego profesjonalizmu, aby osiągnąć styl bez wysiłku.

Zaangażujcie się panowie!

Dostępne w Internecie pod adresem www.NivenandJoshua.co.uk oraz w sklepie w Waitrose, John Lewis Partnership i Ocado.

Inspirowane salonem i naturą TommyGuns Szampony i odżywki kosztują 4.99 funtów, a produkty do pielęgnacji i stylizacji – 5.99 funtów.

http://www.tommyguns.com/

Dodaj komentarz