Tom Ford Private Blend Venetian Bergamot

Bergamotka, ceniona przez perfumiarzy za świeżość i elegancję zapachów, jest inspiracją dla najnowszej Private Blend Toma Forda – Venetian Bergamot.

Mieszanka na nowo wyobraża skąpane w słońcu cytrusy z południa Włoch i Wenecji, miasta wielkich pałaców, kanałów i słynnego zbiegu handlu bogatymi roślinami kwiatowymi, drogocennymi drzewami i ciepłymi przyprawami.

Zapach

Świeża i cytrusowa wenecka bergamotka otwiera się esencją bergamotki z Kalabrii, otoczoną luksusowymi nutami cytrusowymi. Przyprawowe trio czarnego pieprzu z Madagaskaru, różowego pieprzu i esencji imbiru wspomaga górne nuty ciepłem.

Nuta środkowa składa się z bogatych esencji kwiatowych z madagaskańskim ylang yang i jego przyprawioną nutą kwiatową, magnolią z Chin i gardenią.

Baza zapachu jest bogata, solidna i żywiczna, z dwoma gatunkami drzewa cedrowego; Pepperwood®, wyjątkowa cząsteczka, wnosi zielono-drzewny wymiar dzięki niuansom czarnego pieprzu i mlecznej ekstrakcji drzewa sandałowego z Australii, które zapewnia roztopione, podobne do skóry ciepło. Palona tonka wzmacnia ciepło kumarynowo-waniliowe, podczas gdy nuty bursztynu i akord kaszmiru wiążą zapach ze skórą, przedłużając i przedłużając znak weneckiej bergamotki.

Opakowanie i cena

Venetian Bergamot znajduje się w charakterystycznej butelce Private Blend inspirowanej ciemnobrązowymi butelkami aptekarskimi.

tomford.com

Dodaj komentarz