Tom Ford – pielęgnacja mężczyzn

„Elegancka pielęgnacja to znak rozpoznawczy współczesnego dżentelmena. To sposób, w jaki człowiek przedstawia światu najlepszą wersję siebie ”. mówi Tom Ford, amerykański projektant mody, który stał się twórcą kolekcji Tom Ford for Men Skincare and Grooming. Podobno produkty są oparte na produktach i reżimie pielęgnacji, którego sam używa. Nowe dodatki do oryginalnej kolekcji obejmują Men Brow Gelcomb, Olejek do golenia i Peeling, który pojawi się na rynku w czerwcu 2016 roku.

Tom Ford for Men Brow Gelcomb

Zaprojektowany z myślą o pielęgnacji i wyrafinowaniu, jednocześnie zapewniając równowagę i symetrię jednej z najbardziej męskich cech twarzy. Dziwny produkt, do którego można się przyzwyczaić, ale dobry w oswajaniu niesfornych brwi i dodawaniu definicji – 32 funty.

Olejek do golenia Tom Ford for Men

Prosty, ale wielofunkcyjny olejek do golenia kondycjonuje i nawilża skórę, tworząc gładką powierzchnię dla czystego golenia. Naturalne olejki nawilżają i pozostawiają gładką, czystą powierzchnię, nadającą połyskliwy wygląd- £ 45.

Tom Ford for Men Exfoliator

Zaprojektowany, aby zachować zdrową i zadbaną skórę, ten złuszczający złuszcza martwe komórki naskórka i tworzy czystą bazę dla gładkiego golenia. Skóra pozostaje świeża, czysta i rozświetlona – 35 funtów.

Dystrybutorzy; 0870 034 2566.

Dodaj komentarz