TOD: brak kodu

Ponieważ stolica jest takim epicentrum innowacji, często zaniedbujemy potrzebę zanurzenia się w innych kulturach, aby dalej przesuwać granice tworzenia… Na szczęście nie dotyczy to kodu Tod’s No. Zainspirowana wizjonerem Jeffersonem Hackiem, trwająca współpraca to nie tylko połączenie kultury, ale także celebracja miasta Londyn. Tod’s zwrócił się w szczególności do kreatywnego centrum stolicy we wschodnim Londynie, aby pomóc w zademonstrowaniu kolekcji wiosenno-letniej.

Uruchomienie wykorzysta również oddzielny interfejs cyfrowy jako miejsce na dodatkowe treści w postaci oddzielnego podmiotu internetowego: TodsNoCode.com. Towarzyszyć temu będzie interaktywna broszura, której kuratorem jest Mr Hack, która cyfrowo eksploruje świat No code.

poprzedniDalej

Spośród wielu różnych aspektów tego partnerstwa łatwo jest zaniedbać same buty, ale jest to zdecydowanie najbardziej pożądany aspekt. Kolekcja zawiera szereg klasycznych i współczesnych aktualizacji, a jej stylowy akcent, najbardziej intrygująco ukośne sznurowadła na parach nieco zwykłych derbów – podstawa w tworzeniu.

Tods.com

Dodaj komentarz