Thom Sweeney x Mr Porter – kolekcja kapsułek z okazji 10-lecia

W 2017 roku obchodzimy 10. rocznicę Thom Sweeney i od ich początków jako krawca do niewielkiej liczby prywatnych klientów w Mayfair, marka stała się obecna w sklepach na całym świecie.

lniana koszula slim-fit z kołnierzem dziadkowym indygo-225

W 2009 roku Mr Porter był partnerem wprowadzającym na rynek gotową do noszenia kolekcję Thom Sweeney, a teraz obaj ponownie współpracowali nad ekskluzywną kolekcją kapsułową, aby uczcić długotrwałą współpracę między parą.

lniana koszula slim-fit z wyciętym kołnierzem-biały-235

„Cieszymy się, że możemy wraz z panem Porterem wypuścić naszą kapsułę na 10 rocznicę. Byli tak integralną częścią naszej podróży, że wydawało się naturalne, że współpracujemy razem w celu stworzenia garderoby, która uosabia Thoma Sweeneya w najlepszym wydaniu ostatniej dekady ”. – Thom Whiddett i Luke Sweeney, założyciele Thom Sweeney

8cm-tkana-mieszanka-wełny-jedwabiu-szary-120

Kolekcja jest zakorzeniona w nowoczesnym, luźnym podejściu marki do krawiectwa, z naciskiem na kluczowe elementy, które stanowią rdzeń męskiej garderoby: płaszcz, dopasowaną marynarkę, golf, chino i nie tylko.

jasnobrązowa-slim-fit-jodełka-slub-wełniana-jedwabno-lniana-marynarka-1095

Każdy element został podniesiony dzięki starannej dbałości o konstrukcję, jakość i dopasowanie, i jest zaprojektowany tak, aby był wystarczająco wszechstronny, aby pokryć każdy aspekt współczesnego życia.

kremowy-wełniany-sweter-195

Kluczowe elementy to zdekonstruowany płaszcz z tkaniny systemu burzowego Loro Piana i dwurzędowy kaszmirowy płaszcz. Kaszmirowy, dwuczęściowy garnitur w kolorze brązowym sznurkiem pojawia się również obok koszul i dzianin w tej samej palecie kolorów.

zamszowa kurtka-polowa-2600

Kolekcja kapsułkowa z okazji 10. rocznicy autorstwa THOM SWEENEY x MR PORTER

Dodaj komentarz