The Flud: iPhone News Reading App wyposażony w Ape to Gentleman

 

Sposób, w jaki postrzegamy i traktujemy wiadomości, zmienił się gwałtownie w ciągu ostatnich pięciu lat i chociaż widzieliśmy odchylenia od konwencjonalnych metod czytania, takich jak książki / magazyny / gazety, nie ma jasnego rozróżnienia, gdzie leży przyszłość wiadomości. Oczywiste jest, że dzięki licznym blogom i serwisom informacyjnym aktualizowanym często iw czasie rzeczywistym, kluczem do sukcesu jest internet. Problem zawsze polegał na tym, że tak dużo informacji było dostępnych na niszowych blogach dobrej jakości, na stronach z wiadomościami, w magazynach internetowych itp. Jak to przełożyć na skondensowaną, przenośną opcję…? Rzeczywiście, zagadka.

wchodzić Flud; Aby darmowa aplikacja do czytania wiadomości dla iPhone / iPad który pozwala użytkownikom spersonalizować swoje doświadczenia związane z czytaniem w mobilnym ekosystemie wiadomości. W ciągu 3 dni od wydania Fluda na iPada Apple przedstawił go jako # 1 nowa aplikacja Wiadomości w Applesklep – teraz wydali swoją najnowszą wersję na iPhone’a. Aplikacja na iPhone’a jest płynna i prosta – tak, jak można by się spodziewać, gdyby Apple zaprojektowało ją samodzielnie. Podczas ładowania każdego portalu Flud powie Ci, ile postów jest nowych od ostatniego użycia, i możesz łatwo udostępniać treści za pośrednictwem poczty e-mail lub na Twitter Facebook. Możesz także obejrzeć całą naszą zawartość wideo. Obejrzyj krótki film poniżej, aby zobaczyć Flud iPhone w akcji.

 

Intuicyjny interfejs Flud łączy te wszystkie witryny w jedną zgrabną aplikację. Masz teraz 1 miejsce, w którym możesz nadrobić zaległości w czytaniu, 1 miejsce do udostępniania treści w społeczności, 1 miejsce do zapisywania treści do późniejszego przeczytania i 1 świetny sposób na zachowanie klasy.

Wraz z wybranymi witrynami (takimi jak MTV, FastCompany, Fubiz,Engadget,Skrzynki Gizmodo) Małpa do dżentelmena jest jednym z partnerów polecanych przez Flud przy premierze iPhone’a. Przyszłe aktualizacje obejmują synchronizację z czytnikiem Google i bardziej przystępnymi kanałami.

 

Panowie, bądźcie świadkami przyszłości Małpa do dżentelmena w drodze; Flud to uosobienie plastycznych wiadomości z czasów współczesnych.

Aby bezpłatnie pobrać The Flud na swojego iPhone’a lub iPada, kliknij tutaj. Wypróbuj, panowie, daj nam znać, co myślisz…

www.theflud.com

Dodaj komentarz