Tenisówki Axel Arigato

Szwedzkie marki modowe miały w ostatnich latach dużo uwagi i zasłużenie – znane ze swoich czystych linii i minimalistycznego stylu. Ta najnowsza wizytówka, w postaci marki sneakersów Axel Arigato, nie jest bynajmniej wyjątkiem.

Pochodzący z Göteborga Axel Arigato doskonale radzi sobie z prostym stylem skandynawskim, dzięki podstawowym projektom o czystych liniach. Jednak to intrygujące kolory i tkaniny sprawiają, że odkrywają swoją prawdziwą tożsamość. Niezależny myśliciel, Arigato jest marką, która idzie w lewo, jeśli wszyscy pójdą dobrze, a ta podstawowa wartość jest ceniona i ceniona na różnych poziomach dzisiejszego biznesu.

szary

Wzięliśmy dostawę butów o wdzięcznej nazwie Clean 90 i nie mogliśmy być pod większym wrażeniem, zwłaszcza w obecnym klimacie, w którym przeciąża nas zbyt wiele wersji klasyka Stan Smith. Potrzeba czegoś innego nie może być silniejsza.

poprzedniDalej

Rozgałęzienie się w sneakersy nie jest łatwym posunięciem, szczególnie w Wielkiej Brytanii, gdzie trzymamy się tego, co wiemy. COS odniósł sukces z umiarem, ale nie do tego stopnia – być może całkiem zrozumiałe jako marka, która robi więcej niż tylko obuwie – jak robi to Arigato. Uchwycenie wszystkich rzeczy, które kochamy w klasycznych tenisówkach i nadanie im prawdziwego skrętu nowoczesności dzięki prostemu brandingowi.

ciemnozielony-2

Clean 90 to nowy sneaker, który szczególnie przypomina zwykłą czarną skórę z czarną zamszową piętą, wyściółką ze skóry cielęcej i czarną włoską gumową podeszwą, ręcznie robioną w Portugalii. Logo Arigato jest noszone z boku w kolorze złotym. Dzięki wyrafinowanemu stylowi model Clean 90 można nosić do dżinsów, a także do krawiectwa, a latem z wyciągniętymi nogami.

Buty Clean 90, 150 £ od AXEL ARIGATO

Dodaj komentarz