Telewizor LG Signature OLED W

Jeśli zastanawiasz się nad nowym telewizorem, nie szukaj dalej, ponieważ nasi przyjaciele z LG Electronics (LG) wprowadzili na rynek swój najnowszy topowy telewizor LG Signature OLED W. Jest niesamowicie przystojny i będzie wyglądał jak w domu w salonie, panowie.

2017_w7_5

Innowacyjna konstrukcja serii W7 jest zgodna z filozofią LG „mniej znaczy więcej”, z eleganckim, cienkim jak brzytwa profilem o grubości zaledwie 2.57 mm. Można go zamontować bezpośrednio na ścianie za pomocą samych uchwytów magnetycznych, eliminując wszelkie odstępy między telewizorem a ścianą. Wyposażony jest w głośniki skierowane w górę, dźwięk Dolby Atmos, technologię kontroli ściemniania pikseli, która zapewnia idealną czerń bez żadnego wycieku światła oraz technologię ULTRA Luminance, która zapewnia większą jasność w razie potrzeby.

2017_w7_15

Jeśli chodzi o interfejs, mamy najnowszą wersję intuicyjnej platformy Smart TV webOS firmy LG, w wersji 3.5, do oglądania wysokiej jakości treści HDR online, gdzie firma LG nawiązała współpracę z Amazon, Netflix i Vudu. Można je oglądać za pomocą najnowocześniejszej technologii opracowanej przez renomowanych ekspertów w dziedzinie nauki o kolorze, Technicolor – zapewniając żywy i realistyczny obraz, zgodnie z zamysłem Hollywood.

lg.com

Dodaj komentarz