Szkic 3D

Ape to Gentleman to zwolennicy tradycyjnie nowoczesnego; rzeczy, które są nowe, ale wciąż zachowują istotę przeszłości. To jest Skecth 3D, a może nawet więcej. Oryginalny Etch a Sketch został wynaleziony pod koniec lat pięćdziesiątych przez francuskiego elektryka André Cassagnesa. Cassagnes początkowo nazwał go Telecran („teleekran”) ze względu na jego podobieństwo do ekranu telewizyjnego. Po złożonej serii negocjacji The Ohio Art Company wypuścił zabawkę w Stanach Zjednoczonych na sezon wakacyjny 1950 pod nazwą „Etch a Sketch”.

Od tego czasu Etch a Sketch jest źródłem twórczej rozrywki dla dzieci, a dla starszych użytkowników naczyniem żmudnych, ale satysfakcjonujących artystycznych rozważań na osi X i Y. O2 Creative Solutions miało wgląd w dodanie osi „z” i voila, Sketch 3D. Prosta koncepcja, złożona konstrukcja Sketch 3D otwiera drzwi do nowych poziomów kreatywności:

„Sketch-3D to interaktywny, zintegrowany system oprogramowania / sprzętu, który umożliwia użytkownikom tworzenie własnych, anaglificznych rysunków 3D. Wykorzystując wszechobecną metaforę interfejsu („Etch-a-Sketch”), Sketch-3D pozwala każdemu uczestniczyć w tworzeniu obrazów stereoskopowych w prosty i wciągający sposób. Oprócz osobistego doświadczenia, Sketch-3D można skalować do pracy z dowolnym urządzeniem wyjściowym, od projekcji na dużą skalę, przez wyświetlacze plazmowe, po zintegrowany wyświetlacz LCD. Ta wszechstronność umożliwia dostosowanie Sketch-3D do szerokiego wachlarza środowisk instalacyjnych ”.

Coś mi mówi, że będzie to bardziej hit z nami, nostalgicznymi „dużymi” dziećmi niż dzisiejsza młodzież, ale podłącz go do ekranu LCD i nigdy nie wiadomo, że Sketch 3D może być hitem.

Dodaj komentarz