Syn krawca – lepsza koszulka

Skromna koszulka, prosta, elegancka, na co dzień, uniwersalna – dobrze noszona, może świetnie wyglądać prawie na każdą okazję. Problem i klucz do udanego noszenia – znalezienie takiego, które idealnie do Ciebie pasuje. Sam muszę mieć blisko dziesięć białych koszulek, niektóre tanie, inne drogie – żadna z nich nie stanowi idealnego połączenia dopasowania, jakości i przystępnej ceny. Wejdź do Son of a Tailor.

niklas4.1.jpg

T-shirt firmy Son of a Tailor jest robiony na zamówienie iw 100% dopasowany – nie ma zapasów i nie ma standardowych rozmiarów. Taka metodologia pozwala Son of Tailor dopasować każdą koszulkę do indywidualnych wymiarów klienta, a także zapewnia pełną przezroczystość aż do pierwszego ściegu.

SOAT_T-ShirtWSetup.jpg

Podróż zaczyna się od personalizacji – koloru, okrągłego dekoltu lub dekoltu w szpic, klasycznego lub podwiniętego rękawa, z kieszenią lub bez, a nawet inicjałami. Następnie przechodzisz do dopasowywania, wprowadzasz swoje wymiary lub wymiary swojej ulubionej koszulki, aby uzyskać dokładne, indywidualne dopasowanie. Istnieje nawet inteligentny algorytm, który może obliczyć idealny rozmiar na podstawie wzrostu, wagi, wieku i rozmiaru buta. I wreszcie darmowa wysyłka – co jest miłym akcentem.

SonOfATailor-15.jpg

Syn krawca używa bardzo długiej zszywanej, 100% organicznej bawełny Oeko Tex 100. Ten surowiec jest następnie odpowiedzialnie i indywidualnie drukowany i cięty za pomocą oprogramowania do mapowania wektorowego, z mniejszą ilością odpadów, lepszymi środowiskami pracy i bardziej przejrzystą metodą produkcji.

Cennik (za koszulkę)

  • 1 koszulka: 42 £
  • 2-4 koszulki: 35 £
  • 5 koszulek: 28 £

Efektem końcowym jest koszulka z gwarancją idealnego dopasowania. A jeśli jesteś mniej niż w 100% zadowolony, Syn krawca zrobi Ci nową koszulkę, bez zbędnych pytań. Spójrz na ich stylową stronę internetową poniżej.

sonofatailor.com

Dodaj komentarz