Środki do pielęgnacji skóry Haeckels – wykonane z Margate

Wraz ze wzrostem popularności męskiej stylizacji włosów na scenie pojawiła się marka z branży przybrzeżnej, która robi ogromne wrażenie. Naturalna marka kosmetyków do pielęgnacji skóry i perfum Haeckels rozumie znaczenie składników organicznych, stylowego wzornictwa i wysokiej jakości wykończenia, a jednocześnie pozostaje wierna swoim korzeniom, pokazując znaczenie nadmorskiego życia w swojej kolekcji.

Każdy produkt stworzony przez firmę Haeckels jest wytwarzany ręcznie w laboratorium na szczycie klifu nad morzem w Margate przy użyciu wyłącznie lokalnych roślin o wysokiej jakości właściwościach przeciwutleniających.

Haeckels posiada jedną z zaledwie dwóch licencji w Anglii, która pozwala im na zbieranie wodorostów z wybrzeża Anglii, co gwarantuje, że ich produkty są nie tylko najwyższej jakości, ale także pozyskiwane lokalnie. Ręcznie zbierane wodorosty są podstawowym składnikiem wszystkich produktów Haeckels inspirowanych tradycją talasoterapii (greckie słowo oznaczające morze lub ocean), która wykorzystuje wyłącznie naturalne minerały i materiały znajdujące się w oceanie, aby uzupełnić i odmłodzić skórę.

haeckels.co.uk

Dodaj komentarz