Spraye do pomieszczeń Aesop Aromatique

Firma Aesop wprowadziła do swojej stałej oferty trzy spraye Aromatique Room. Trzy zapachy; Istros, Olous i Cythera były rozwijane przez dwa lata, wyjaśniła dr Kate Forbes, dyrektor generalna ds. Produktów i badań i rozwoju firmy Aesop;

„Ezop jest synonimem zapachu, więc wprowadzenie Aromatique Room Spray jako stałego dodatku do naszej oferty wydało nam się naturalną ewolucją. Każdy spray do pomieszczeń zawiera ekstrakty roślinne najwyższej jakości, które zapewniają trwały zapach, który przekształca Twoją przestrzeń i subtelnie rozprasza się z upływem czasu. ”

  • Istros, nazwany na cześć starożytnego greckiego miasta portowego, jest „wyrafinowany, kwiatowy i dymny”, składający się z mieszanki różowego pieprzu, lawendy i mimozy z ciepłymi nutami cedru i drzewa sandałowego z nutą tytoniu.
  • Olous, którego nazwa oddaje hołd miastu utraconemu na dnie Morza Śródziemnego, to „żywa mieszanka zielonych cytrusów i roślin”, na którą składają się grejpfrut, bergamotka i jaśmin, a także galvanum, kardamon, cedr i kadzidło.
  • I Cythera, który odzwierciedla grecką historię, a „herkulesowy duch odporności” to drzewno-korzenny zapach; zmieszane z neroli, geranium i paczulą, w towarzystwie ambrette i mirry, nadające elementowi ciepła.

Firma Aesop zaleca rozpylanie dwóch do trzech pompek w żądanej przestrzeni i odświeżanie w razie potrzeby. Zapachy są długotrwałe i utrzymują się do kilku godzin. Każdy zapach jest dostępny w butelkach ze sprayem ze szkła oranżowego o pojemności 100 ml i jest dostępny w sklepach Aesop Signature oraz w Internecie.

37 £ za 100ml w AESOP

Dodaj komentarz