Soboty NYC x Mr Porter – Resort Capsule Collection

W soboty NYC i Mr Porter spotkali się, aby zaprezentować ekskluzywną kolekcję kapsułek dla tych, którzy tej zimy uciekają w cieplejsze dni.

sobota_mrporter3

 

Z okazji drugiej współpracy obu marek, 20-częściowa kolekcja kapsułowa czerpie inspirację z kluczowych elementów tematyki biegowej Saturdays NYC i łączy funkcjonalne elementy ze współczesnym stylem.

sobota_mrporter9

W całej kolekcji pojawiają się batikowe i drzewiaste nadruki, zwłaszcza w lekkich koszulach Canty z kołnierzykiem, graficznych koszulkach i szortach.

sobota_mrporter1

 

Kolekcja wprowadza również nowy styl ubioru na sobotę w Nowym Jorku: lnianą marynarkę Viyella i pasujące spodnie lniane Viyella. Są one krojone w tradycyjny krój z dwoma guzikami, ale są wykonane z lekkiej tkaniny lnianej w kolorze kamiennym niebieskim, aby uzyskać znacznie mniej tradycyjny wygląd.

sobota_mrporter7

Nowe style obejmują spodenki Miles – duże szorty podróżne ze sznurkiem z podwójną warstwą sztucznego jedwabiu, które można łączyć z bluzą JP Zip Hoodie i Julian Satin Bomber. Akcesoria obejmują słomkowy kapelusz w stylu kubańskim i skórzane klapki z wytłaczanymi detalami z drewna.

W tym sezonie powracają również inne przedmioty, w tym ręcznik Slash Jaquard i torba Norfolk Hold All, która pasuje do maksymalnych wymiarów kabiny linii lotniczych.

sobota_mrporter5

Kolekcja jest dostępna online od dziś w cenach od 48.00 $ do 425.00 $.

Kolekcja kapsułowa Resort, autor: SATURDAYS NYC x MR PORTER

Dodaj komentarz