skradziona koza Odzież rowerowa firmy Ape

Fotografia autorstwa Ape to Gentleman

  • Lokalizacja: Peak District, Derbyshire.
  • Model: Jack Clay.
  • Rower: Cervélo.

Wraz z rozwojem trendów wśród dżentelmenów uprawiających kolarstwo szosowe, zawsze będą pojawiać się nowe marki rowerowe. Niektóre dobre, inne nie. Wejdź do skradzionego kozła, założonego w 2012 roku przez Tima Blanda, który zmęczony „solidną pracą od 9 do 5” postanowił podążać za swoją pasją i stworzyć rowerową markę.

małpa-1001

Misją stolen goat jest zapewnienie codziennym rowerzystom najwyższej jakości odzieży rowerowej oraz wyróżniająca się obsługa klienta. Wszystkie ich produkty są produkowane w Belgii, a asortyment wykorzystuje najnowsze innowacje w zakresie odzieży, aby zapewnić idealne dopasowanie, całodzienny komfort i styl – co mogę potwierdzić, osiągają.

małpa-1006Poznajemy skradzioną kozę poprzez ich kolekcję odzieży rowerowej na sezon jesień / zima 2016, a konkretnie asortyment odzieży Orkaan. Kolekcja zapewnia kompletny zestaw do jazdy na rowerze przez cały sezon; na sucho, ale okazało się, że jest szczególnie odpowiedni do chłodniejszych warunków jesienno-zimowych. Było szczególnie wygodne w różnych temperaturach i warunkach pogodowych – od ciepłego początku do zimnej, mokrej i ciemnej finiszu, aż po naszą jazdę.

małpa-1017

Kolekcja Orkaan ma być idealna na jesień / zimę i przy różnicach temperatur powyżej 10 stopni. Powód jest; Orkaan zawiera oddychającą, wiatro i wodoodporną powłokę z tkaniny, która minimalizuje wpływ wiatru i deszczu, umożliwiając organizmowi lepszą regulację temperatury i poziomu komfortu, stąd nazwa „Kapsuła Orkaan”. Kolekcja jest idealna na temperatury od 4 do 17 ° C w deszczu lub słońcu.

małpa-1015

„Ze względu na fenomenalne opinie i sukces naszej linii Orkaan, poszerzenie asortymentu i wzorów jest po prostu odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów. Dodanie codziennego kroju do koszulek, nowych spodenek na szelkach, rajstop o długości, ocieplaczy na nogi i ramiona oraz ochraniaczy na buty dopełnia naszą koncepcję kapsułek ”-Tim Bland.

Sprzęt testowy

Koszulka z krótkim rękawem Hurricane RaceTech

małpa-1016

Zaprojektowana dla rowerzystów, którzy trenują lub ścigają się z pełnym nachyleniem, koszulka z krótkim rękawem Orkaan RaceTech jest dostosowana do osiągów zarówno pod względem dopasowania, jak i formy na rowerze. Koszulka ma ściślejsze dopasowanie, aby zmniejszyć opór i zapewnić lepsze wsparcie mięśni; podczas gdy krótsze panele przednie zapobiegają „zbieraniu się”, gdy jeźdźcy ustawiają się w pozycji aerodynamicznej – 110 funtów.

Spodenki na szelkach Hurricane

Krótkie spodenki na szelkach Orkaan wypełniają lukę między letnimi spodenkami na szelkach a kombinezonem zimowym i ocieplaczami na nogi.

małpa-1010

Wykonane z 4-kierunkowego rozciągliwego kroju, który dopasowuje się do kształtu ciała i kompresyjnego dopasowania, zapewniają wsparcie mięśni i zapewniają, że zarówno krótka, jak i wkładka irchowa utrzymują pozycję w siodle i poza nim. Zintegrowany tylny panel odprowadza wilgoć, a obszerne paski i elastyczna taśma u dołu nogawki (zamiast silikonowych uchwytów, które ciągną skórę / włosy na wysokości kostek) są niezwykle wygodne. Wewnątrz znajduje się miękka polarowa wyściółka Roubaix, dzięki której śliniaczki są przyjemne w kontakcie ze skórą.

małpa-1011

Wewnętrzna wkładka jest wygodna, szybkoschnąca i antybakteryjna z technologią wgłębień poprawiających przepływ powietrza. Wodoodporny i wiatroodporny materiał Orkaan zapewni Ci wygodę w mokrych warunkach, a woda spływa po powierzchni, zamiast wnikać w materiał – 115 £.

Kurtka Climb and Conquer

małpa-1012

Kurtka Climb and Conquer jest wodoodporna i wiatroszczelna oraz wykonana z materiału „Tempest Protect” – zaprojektowanego, aby chronić Cię przed deszczem lub rozpryskami na drodze. Wewnątrz miękka, szczotkowana wyściółka Roubaix zapewni Ci ciepło i jest miękka w dotyku.

małpa-1013

Wygodny, kryty zamek błyskawiczny z przodu chroni przed wiatrem i zimnem. Dostępna jest również wodoodporna czwarta kieszeń, która chroni wrażliwe przedmioty, takie jak telefony, oraz otwór na kabel słuchawek, aby kable były suche.

małpa-1009

Ze względów bezpieczeństwa detale z tkaniny Pixel100 na tylnych kieszeniach odbijają światło, a kurtka jest dopasowana do sylwetki, zgodnie z linią ciała, aby zminimalizować wszelkie trzepotanie – 139 £.

Wnioski

Czapki z głów przed skradzioną kozą – największe wrażenie zrobiła na nas jakość, innowacje techniczne, aw szczególności dopasowanie i styl testowanej przez nas odzieży. Panowie z klasą.

stolengoat.com

Dodaj komentarz