Siła wewnętrzna: mistrz świata w dziesięcioboju i olimpijski Ashton Eaton

Ashton Eaton, mistrz świata i olimpijski w dziesięcioboju, to człowiek, który porusza się z kontrolowaną dyscypliną, często wymagającą głębokiego kopania.

poprzedniDalej

W ramach serii dokumentalnej „Inner Strength” Nike Training przyglądamy się wydarzeniu Eaton, składającemu się z 10 różnych dyscyplin sportowych, wymagających pełnej synchronizacji umysłu i ciała. Dlatego jego zwycięzca jest tradycyjnie określany jako „największy sportowiec na świecie”.

https://www.youtube.com/watch?v=J7WFlgMvCgM

Eaton, także rekordzista świata w sporcie, jest szczególnie atletyczny – urodzony w holistycznym systemie treningowym – wyniki tego reżimu będą widoczne, gdy Eaton będzie bronił swojego tytułu na Mistrzostwach Świata IAFF w Pekinie.

Koło zębate

  • Koszulka z dekoltem w szpic Nike Ultimate Dry– wykonana z odprowadzającej pot siateczkowej tkaniny i ergonomicznych szwów zapewniających przewiewność, wygodę i naturalny zakres ruchu.
  • Spodnie Nike Tech Woven wykonane z wodoodpornego materiału, który rozciąga się na cztery sposoby, zapewniając wygodę i swobodę ruchów, nawet w niesprzyjających warunkach.

Aby dowiedzieć się więcej o Ashtonie i jego postępach w sporcie, zajrzyj na kanały Nike Training na Twitterze i Instagramie.

Nike.com

Dodaj komentarz