sen7 Rozpylacz zapachowy

Lato. W tej chwili jest dość ciepło, a na horyzoncie wciąż panują wyższe temperatury, utrzymanie świeżości tego lata może być trudnym zadaniem. Na początek upewnij się, że masz niezawodny antyperspirant (w przeciwieństwie do dezodorantu) i utrzymuj swój letni zapach w ruchu. Nie oznacza to, że kąpiesz się od stóp do głów w wybranym zapachu, po prostu trzymaj się normalnych zasad aplikacji (np. Spryskaj punkty tętna), ale powtarzaj ten proces przez cały dzień. Zwiększone pocenie się latem może zmyć Twój zapach, pozostawiając Cię podatnym na słaby zapach wysuszonego potu. Nieidealny.

Chociaż nie zawsze możesz mieć przy sobie ulubioną butelkę, atomizery zapewniają przenośne rozwiązanie, które zapewnia świeży zapach przez cały dzień. Niemiecka firma sen7 opracowali gamę stylowych atomizerów, które są nie tylko dyskretne, ale także dopuszczone do użytku w bagażu podręcznym pasażera. Plik sen7 rozpylacz zapachowy posiada łatwy do napełnienia zbiornik o pojemności 5.8 ml. Odpowiada to około 70 rozpyleniom i wystarcza na jeden do dwóch tygodni lub dłużej, w zależności od częstotliwości stosowania.

Czarno-srebrna kolorystyka wyróżniała mnie na pierwszy rzut oka, ale dostępnych jest wiele innych opcji kolorystycznych. Jeśli masz ochotę na przygodę, możesz zamienić pokrywę i podstawę, aby stworzyć własną niepowtarzalną sen7 lub aby pomóc Ci określić, który zapach włożyć do Twojej teczki.

Dodaj komentarz