Samochody do rozpatrzenia w 2017 roku

Pomimo cyrku politycznego, który trwa w 2017 r., Na drodze jest co najmniej wystarczająco dużo nowego metalu, abyśmy mogli rozproszyć nas przez część tego. Tutaj Ape przegląda pięć najlepszych nowych modeli samochodów, które trafią do salonów w tym roku.

Land Rover Discovery

lr_discovery_2017

Prawdopodobnie największym nowością 2017 roku będzie Land Rover Discovery. Model piątej generacji jest najbardziej zaawansowanym technicznie, jaki kiedykolwiek wyprodukowano; wykonany z aluminium jest prawie 500 kg lżejszy od modelu, który zastępuje. Jest standardowo wyposażony w siedem miejsc i napęd na cztery koła, dzięki którym można podróżować w dowolne miejsce, a na pokładzie jest wystarczająco dużo technologii, aby zawstydzić prom kosmiczny NASA. Ceny zaczynają się od nieco ponad 43,000 XNUMX funtów.

BMW serii 5

p90237227_highres_the-new-bmw-5-series

Pojawienie się zaktualizowanej serii 5 oznacza więcej przyjemności dla oczu na parkingach firmowych w całym kraju. Wyposażony w podwozie i zaawansowane technologicznie funkcje, takie jak sterowanie gestami z większej Serii 7, nowa niemiecka limuzyna zapowiada się na najlepszą dotychczas. Ceny zaczynają się od nieco ponad 36,000 2.0 funtów za podstawowy model z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 3.0 litra, ale dostępne są również bardziej dynamiczne wersje z silnikiem wysokoprężnym i benzyną o pojemności XNUMX litra.

Honda Civic Type R.

honda_civic_r

Wojna na gorąco trwa wraz z nowym Civic Type R, który trafi do salonów we wrześniu. Honda drażniła nas w zeszłym roku słabo zawoalowaną koncepcją, która w 99 procentach stanowi prawdziwą transakcję. Oczekuje się, że z 340-litrowej turbosprężarki będzie około 2.0 KM, podczas gdy japoński producent na osławionym torze Nurburgring bawi się również rekordem okrążenia hatchbacka z napędem na przednie koła.

Alfa Romeo Stelvio

alfa_stelvio

Najnowszym producentem, który wskoczył na modę SUV-ów, jest Alfa Romeo. Jego SUV Stelvio pojawi się w połowie roku i jest zapowiadany jako ubijak Porsche Macan. Jako pierwszy pojawi się model Quadrifoglio o pojemności 503 litra i mocy 2.9 KM z podwójnym turbodoładowaniem, ale wkrótce pojawią się bardziej rozsądne wersje z silnikiem wysokoprężnym.

Alpejski

alpine_vision

Legendarna marka samochodów sportowych Alpine odradza się w 2017 roku wraz z premierą nowego rywala Porsche Cayman. Jak dotąd Alpine potwierdziło, że rozwinie około 250 KM i osiągnie 0-62 mil na godzinę w 4.5 sekundy, ale zamiast skandalicznych wyników, francuska marka stawia na lekką konstrukcję, aby zwiększyć zwinność. Może być Twój za około 50,000 XNUMX funtów, gdy nadejdzie pod koniec roku.

Dodaj komentarz