Ruark Audio

Założona przez wyszkolonego inżyniera i entuzjastę muzyki przez całe życie Alana O’Rourke i Neila Adamsa, początki Ruark Audio sięgają 1985 roku. Ruark Acoustics opracowało własne systemy głośnikowe o wysokiej wierności – szanowane przez entuzjastów hi-fi na całym świecie, zdobywając liczne pochwały i nagrody.

Podobnie jak w przypadku wszystkich upartych ludzi, którzy chcą czegoś więcej, pojawienia się radia DAB i kiepskiej oferty na rynku, Alan całym sercem wierzył, że Ruark mógłby zrobić lepiej. To był rok 2004, a Ruark wykorzystał swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania niewielkiej gamy wysokiej jakości produktów radiowych. Od czasu wprowadzenia na rynek w listopadzie 2006 roku, ich produkty stały się uważane za najlepsze z dostępnych – „Aston Martin z radiotelefonów DAB”, jak opisują niektórzy.

Mieliśmy szczęście przetestować nowy Ruark Audio R2 (trzecia generacja) w kolorze białym – kompaktowy system audio, który wygląda i brzmi wspaniale. Ręcznie wykonana obudowa i metalowe panele są eleganckie, a wyświetlacz LCD jest wyposażony w nowoczesny wyświetlacz OLED (organiczna dioda elektroluminescencyjna), zapewniający wyjątkową wyrazistość tekstu pod każdym kątem widzenia. Dzięki nowemu systemowi sterowania RotoDial jest niezwykle łatwy w obsłudze – wysoce intuicyjna obsługa.

Wydajność radiowa jest dostarczana przez DAB, DAB + i FM, a możliwości Internetu i Bluetooth oznaczają, że możesz uzyskać dostęp do Spotify i stacji radiowych z całego świata i przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio do nowego R2 z wielu urządzeń. Wiele R2 podłączonych do jednej sieci bezprzewodowej może jednocześnie przesyłać strumieniowo muzykę z centralnego komputera, tworząc łatwy w zarządzaniu system obejmujący wiele pomieszczeń. Ponadto nowy model posiada port odtwarzania USB i to gniazdo może być również używane jako port ładowania kompatybilny z większością smartfonów.

Wewnątrz jest mnóstwo technologii, ale tym, co sprawia, że ​​nowy R2 jest naprawdę wyjątkowy, jest jego dźwięk. Jakość dźwięku to dziedzictwo Ruark Audio – „stworzone dla muzyki”, a nowy R2 robi tutaj ogromne wrażenie.

ruarkaudio.com

Dodaj komentarz