Royal Salute 21-letnia whisky Polo Edition

„King of Whisky”, Royal Salute, zaprezentował nową whisky 21 Year Old Polo Edition, zaprojektowaną tak, aby można ją było cieszyć się w ciągu dnia i stanowiła idealny dodatek do wyrafinowanych wydarzeń sportowych, takich jak polo.

Nowa mieszanka została opracowana przez dyrektora firmy ds. Mieszania, Sandy’ego Hyslopa, i została zatwierdzona przez gracza England Polo, Malcolma Borwicka, jako Ambasador Polo Royal Salute, dla uczczenia przywiązania marki do polo i jej stylu życia. Whisky znajduje się w pudełku z limitowanej edycji, sygnowanym przez Malcolma, ambasadora marki od ponad sześciu lat, i ma charakterystyczny czerwony hełm.

polo-spritz-obraz-bez-tekstu

„Jestem naprawdę podekscytowany wersją Royal Salute 21 Year Old Polo Edition; nie przypomina niczego, co widzieliśmy w szkockiej whisky, ma jaśniejszy i delikatniejszy smak i jest idealnym napojem na dzień. Royal Salute od dawna współpracuje z polo, sponsorując ponad 15 międzynarodowych turniejów na całym świecie, więc stosowne jest ujawnienie tego wyjątkowego nowego wyrazu w hołdzie dla stylu życia w polo ”. – Malcolm Borwick, ambasador Royal Salute Polo

Jaśniejsza konsystencja i ton z nutami melona spadziowego, dżemu jagodowego i kremowego toffi, ta nowa ekspresja została opracowana z połączenia zbóż i owocowych whisky słodowych w celu uzyskania gładkiej i wyrafinowanej mieszanki whisky, stworzonej do cieszenia się w słońcu i do zabawy na świeżym powietrzu .

Whisky znajduje się w ręcznie wykonanej porcelanowej butelce z wyraźnym motywem polo, unikalnym dla limitowanej edycji.

rs_p_whisky

„ Polo to szlachetna gra honoru, umiejętności, uczciwości i szacunku – wszystkie wartości, które są nieodłączne od Royal Salute. Chcieliśmy nadal świętować kultowe połączenie naszego „Króla Whisky” ze „Sportem Królów”, a ta nowa edycja Polo zapewnia właśnie to w bardziej delikatnej mieszance smakowej, idealnej do spędzania czasu na świeżym powietrzu w ciągu dnia. Cieszymy się, że możemy go udostępnić miłośnikom whisky na całym świecie ”. – Peter Moore, dyrektor marki Royal Salute

21-letnia whisky Polo Edition, 104 GBP, od ROYAL SALUTE

Dodaj komentarz