Recenzja elektrycznych szczoteczek do zębów Colgate ProClinical A1500

Jestem staroświecką osobą. Lubię tradycję i tradycję, dotyczy to również męskiej pielęgnacji. Jest to zaskakujące dla tych, którzy mnie znają, ponieważ jestem miłośnikiem gadżetów, ale w niektórych obszarach mojego życia gadżety po prostu nie są, to jest moje silne przekonanie.

Po pierwsze, lubię golenie na mokro. Nie da się tego pokonać i chociaż droższa elektryczna maszynka do golenia może zapewnić rozsądne golenie bez całego zamieszania, po prostu mi tego nie zrobi. Lubię zamieszanie i za bardzo podoba mi się rezultat i uczucie golenia na mokro, aby porzucić tradycję.

Od tradycyjnego do elektrycznego

Więc jeśli chodzi o moje zęby, możesz zgadnąć, jak się czuję. Nigdy nie lubiłem elektrycznych szczoteczek do zębów. Wypróbowałem kilka znanych marek i tak, wykonują swoją pracę, ale zawsze czuję, że musiałem szczotkować dwa razy dłużej, aby zbliżyć się do świeżości tradycyjnej szczoteczki do zębów i martwię się, że po czterdziestu latach i bez wypełnień, do elektrycznej szczoteczki do zębów teraz może wszystko zepsuć po moich wcześniejszych doświadczeniach. Pamiętam nawet, że jakiś czas temu pojawiły się doniesienia prasowe po badaniu, czy elektryczne są lepsze od tradycyjnych szczoteczek do zębów, w wyniku czego większość ludzi oszukuje się, jeśli myślą, że tak jest.

To było jakiś czas temu (lata, a nie miesiące), więc kiedy poproszono mnie o przetestowanie nowego Colgate ProClinical A1500, pomyślałem, z pewnym sceptycyzmem, że to będzie interesujące.

Test

Przez trzy dni szczotkowałem zęby za pomocą mojej tradycyjnej szczoteczki do zębów, aby zanotować rezultaty tego, jak się czułem (jeśli jesteś taki jak ja, zwykle po prostu bierzesz to za pewnik). Zauważyłem, że nie jestem szczególnie lekką szczoteczką i używam średniej do twardej szczoteczki (w zależności od tego, co kupi dla mnie żona). Więc nagle wiedziałem, że to będzie trudne do pokonania. Następnie testowałem Colgate ProClinical A1500 przez tydzień…

Po tym, jak pozwoliłem Colgate wykonać większość pracy, byłem mile zaskoczony, że po szczotkowaniu moje usta smakowały świeżo, a zęby czyste. Wydaje mi się, że po pewnym szczególnym wieczorze z ciężkim posiłkiem wysiłek, który normalnie bym wykorzystał, byłby dość poważny, ale Colgate po prostu wykonał swoją pracę.

A oto interesujący fragment. Colgate ProClinical A1500 nie przypomina żadnej elektrycznej szczoteczki do zębów, jaką kiedykolwiek wypróbowałem, ani żadnej, jaką mogę znaleźć obecnie na rynku. Właściwie nie jestem teraz pewien, czy tradycyjne szczotkowanie będzie tak wydajne. Colgate ProClinical A1500 w rzeczywistości automatycznie dostosowuje się w trybie automatycznym do wolniejszych, średnich i szybszych prędkości, co jest całkiem zgrabne, ponieważ zęby są dokładnie szczotkowane, podczas gdy twardsze linie dziąseł i zęby trzonowe oraz szczeliny między zębami zapewniają zdrową uwagę za pomocą zaledwie jednego niewielka regulacja sposobu trzymania szczoteczki do zębów (z przodu linii zębów, na poziomie 45% (ze świecącą lampką ostrzegawczą, która wskazuje prawidłowe użycie z inteligentnego wyświetlacza LED) i nad zębami, aby zwiększyć prędkość).

A gdy Colgate ProClinical A1500 naprawdę wypadł ze mną, był to, że gdybym chciał, mogłem przełączyć się na czysty tryb optymalny (średnia prędkość) lub tryb głębokiego czyszczenia (szybszy), aby wykonać zadanie. Dla kogoś tak sceptycznego jak ja, który normalnie mocno szczotkuje zęby tradycyjną szczoteczką, daje to komfort, jakiego inne szczoteczki elektryczne po prostu nie zapewniają.

Szczotka jest dość lekka. Jest ergonomiczny i nie walczysz ze szczotką o jej trzymanie, a ogólnie rzecz biorąc, szybko zaczynasz używać pędzla (gdy w rzeczywistości jest ona dla Ciebie wydajna). W zestawie ze szczoteczką znajduje się zgrabna i mała ładowarka do ładowania Colgate ProClinical A1500. Jest też bardzo zgrabna walizka podróżna. Po otrzymaniu urządzenia jest dużo pudełka i to byłby mój jedyny drobny zarzut, gdy firmy takie jak Apple pokazują, że obecnie istnieje lepszy sposób pakowania produktów, oszczędzający pieniądze i miejmy nadzieję, że środowisko.

Wnioski

I oto jest. Szczerze mówiąc, jestem nawrócony. Z mniejszym wysiłkiem z mojej strony po początkowym przyzwyczajeniu się do Colgate ProClinical A1500 i naprawdę trudno mi wrócić. Po szczotkowaniu zęby są naprawdę czyste, a usta świeże. Colgate twierdzi, że ProClinical A1500 skuteczniej usuwa płytkę nazębną, a biorąc pod uwagę wyniki, które mi się podobały, wierzę w to, ale myślę, że moja kolejna wizyta u dentysty będzie prawdziwym testem w tym zakresie.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo dobra szczoteczka do zębów, a Colgate w końcu przestawił mnie na elektryczną szczoteczkę do zębów i muszę ci powiedzieć, że nie będzie to łatwe. Gratulacje dla Colgate. Naprawdę poleciłbym Colgate ProClinical A1500 zarówno konwertującym elektryczną szczoteczkę do zębów, jak i sceptykom.

£ 169.99

Dodaj komentarz