Recenzja: Aktywny koncentrat energetyzujący Shiseido Men

W tym roku Shiseido obchodzi 140-lecie swojej działalności, odkąd została założona w 1872 roku przez Yushina Fukuharę. Od momentu powstania marek, ich zaangażowanie w innowacje pozwoliło im poszerzyć granice pielęgnacji skóry; prawdziwy przykład ich rodzimego „Kaizena” [1. Po japońsku „ulepszanie” lub „zmiana na lepsze” odnosi się do filozofii lub praktyk, które koncentrują się na ciągłym doskonaleniu] filozofia.

Asortyment ich mężczyzn został celowo poszerzony, a każdy nowy dodatek jest tak przemyślany i „potrzebuje odpowiedniego”, jak te, które go poprzedzały – z przyjemnością informuję, że ich najnowszy dodatek nie jest wyjątkiem.

„Kontury twarzy wyglądają na uniesione i wymodelowane, a drobne zmarszczki są zminimalizowane w ciągu zaledwie 2 tygodni”. – Shiseido Men

Shiseido Men Active Energizing Concentrate to serum, które można stosować w połączeniu z innym środkiem nawilżającym lub samodzielnie w cieplejszych porach roku. Serum ma to samo eteryczne uczucie, co jego poprzedniczki (np. Total Revitalizer), ale ma nieco bardziej lepką konsystencję. Serum, stanowiące ukierunkowaną formułę przeciwstarzeniową, jest lekkie, ale pozostawia uspokajający „film” na skórze, dodając jej wagi.

Co to robi

  • Zawiera wysoce zaawansowaną technologię Energeticel, która dostarcza skórze świeżej energii poprzez wspieranie komórek produkujących kolagen, elastynę i kwas hialuronowy [2. Test in vitro].
  • Redukuje matowość, widoczne pory i nadmiar sebum, tworząc zdrowo wyglądającą skórę.

wyniki

Serum nawilża skórę, pozostawiając ją bardziej napiętą, dzięki czemu wygląda „jaśniej”. Wydaje się, że funkcja redukcji oleju i porów działa, ponieważ w okresie próbnym nie zaobserwowano żadnych plam [3. Testowane przez miesiąc]. Osobom z bardziej tłustą skórą radziłbym użyć albo tego serum, albo kremu nawilżającego; alternatywnie możesz używać serum wyłącznie jako kremu na noc. Podsumowując, kolejny sukces Shiseido.
Shiseido Men Aktywny koncentrat energetyzujący £ 51 za 50ml firmy SHISEIDO MEN; 020-7313 4774.

Dodaj komentarz