Raport z wybiegu: Oliver Spencer jesień / zima 12

Przechodząc do większej przestrzeni pokazowej, plik BFA mianowany Oliver Spencer naprawdę usprawiedliwił jego pochwały w tym sezonie mody męskiej. Zainspirowany ruchem art house’u z lat 1970., jego najnowsza oferta ukazywała hałaśliwy i wszechstronny charakter manieryzmu urodzonego w Coventry projektanta.

Kolekcja bawiła się połączeniem koloru i faktury. Paleta była wyraźnie jaśniejsza niż początkowo sądzono: czerwona; oliwki i palone pomarańcze były mocne w całym tekście – pomagając stworzyć morze drobno tkanych dzianin i pomysłowo skonstruowanych kurtek.

Marynarki pozostały wierne estetycznemu krojowi pana Spencera z mieszanki wełny i jodełki i bez podszewki z klejonymi szwami – odzież wierzchnia znów była bohaterem.

Zwłaszcza kurtki varsity były odważne i odważne z pięknymi detalami na rękawach, był to jeden z wielu elementów, które otrzymały tego rodzaju przeróbkę. Obuwie, podobnie jak poprzednie sezony, było wielkim odkryciem klasycznych kształtów.

Oksfordy z zakrytymi palcami były zestawiane z trzyczęściowym garniturem, podczas gdy buty chukka znajdowały się obok swobodnie dopasowanych spodni i chinosów. Wyświetlacz pokazał pewność, kto jest Oliver Spencer faktycznie jest człowiekiem – kreatywnym, wyrzeźbionym rękoma luksusowego rzemieślnika.

Oliverspencer.co.uk

Dodaj komentarz