Ralph Lauren Polo Modern Reserve

Dziś Ape to Gentleman składa hołd odrodzeniu się prawdziwego klasycznego zapachu; właściwie, po refleksji jest to bardziej reinkarnacja. Oryginalna woda kolońska „Polo” wydana przez Ralpha Laurena w 1978 roku uosabia zapach człowieka; męska mieszanka skóry, drewna, tytoniu, bazylii i mchu dębowego, zamknięta w kultowym zielono-złotym flakonie, ponadczasowa w swoim wyglądzie, ale natychmiast rozpoznawalna przez pokolenia mężczyzn na całym świecie z tego powodu zdecydowali się pozostać przy butelce inspirowanej kolbą dżentelmena, w której zastosowano charakterystyczne zielone szkło z elegancką złotą nakrętką i ozdobionym odważnym polo kucykiem.

koszulka polo

Z samym zapachem postanowili nie zmieniać, ale ulepszyć oryginał dla nowego pokolenia, syna klienteli Polo. Aby odkryć na nowo ten klasyk, zwrócili się o pomoc do oryginalnego twórcy Polo, Carlosa Benaïma z IFF. Carlos przyjął ostry, drzewny, suchy zapach i wprowadził przyprawę kardamonu do górnych nut, aby nadać temu orzeźwiającemu zapachowi zupełnie nowy poziom klarowności i energii. Wyrafinowana mieszanka skóry wetiweru i płynnego jaśminu emanuje elegancją w środkowych nutach, podczas gdy paczula i zamszowa skóra łączą się z głębokim drewnem w nutach bazowych, tworząc surowe wyrafinowanie.

Rezultatem jest Polo Modern Reserve, aromatyczny skórzany zapach zestawiający ostre nuty z głębokim, eleganckim drewnem i zmysłową zamszową skórą – prawdziwe świadectwo nieomylnej tradycji domu Ralpha Laurena.

„Polo to nie tylko zapach. To tradycja… sposób na życie ”. Ralph Lauren

Ralph Lauren Polo Modern Reserve jest również dostępny w limitowanej edycji, w której ten ponadczasowy zapach znajduje się w skórzanym etui z 24-karatowym złotym wieczkiem.

Dodaj komentarz