PUMA – Jamming Sneakers

PUMA stworzyła nowe tenisówki Jamming, które zostaną wprowadzone jutro (9 listopada). W butach zastosowano najnowszą technologię marki, koraliki NRGY, które zderzają się z podeszwą buta, aby zapewnić większy zwrot energii i dodatkowy komfort.

18ss_rt_running_jamming_forest-night_puma-black_190629-01-detail-2_rgb1

Technologia zastosowana w butach Jamming powoduje, że surowe koraliki NRGY w podeszwie poruszają się swobodnie wewnątrz przezroczystej podeszwy środkowej i zacinają się razem, gdy Twoja stopa rośnie, amortyzując kroki użytkownika. Cholewka buta jest wyposażona w istniejącą technologię evoKNIT firmy PUMA i trwałą wyściółkę skarpety, która zapewnia wygodę.

18ss_rt_running_jamming_forest-night_puma-black_190629-01-detail-1_rgb1

„Zawsze staramy się tworzyć produkty, które zmieniają grę, czy to dla sportowców, czy dla tych, którzy po prostu chcą dobrze wyglądać. Kiedy patrzyliśmy na komfort i zwrot energii, zdaliśmy sobie sprawę, że nie ma na rynku buta, który oferowałby całkowicie indywidualne wrażenia podczas chodzenia lub biegania w bucie. Sposób, w jaki koraliki przesuwają się w podeszwie buta wraz z Twoimi ruchami, oznacza, że ​​każdy Twój krok będzie doskonale wspierany przez nową formację koralików. To naprawdę jest tak dopasowane, jak to tylko możliwe ”. – Karin Baust, dyrektor generalny ds. Biegania i treningu, PUMA

18ss_rt_running_jamming_forest-night_puma-black_190629-01-detail-3_rgb1

But pojawi się 9 listopada i początkowo będzie dostępny w kolorze oliwkowej zieleni, a kolejnych pięć kolorów zostanie wprowadzonych na rynek w pierwszej połowie 2018 roku.

The Jamming Sneaker firmy PUMA

Dodaj komentarz