Przebrania: inteligentny system maskowania dla mężczyzn

 

Jeden z kluczowych obszarów debaty w branży pielęgnacji męskiej koncentruje się wokół stosowania kosmetyków. Argument przemawiający za tym, by mężczyźni wyglądali jak „prawdziwi mężczyźni”, jest rozsądny, jednak sam argument przeciwko używaniu kosmetyków przez mężczyzn jest mylący. Niejednoznaczność kosmetyków męskich polega na tendencji do poszukiwania podobieństw do kobiecego odpowiednika. Mężczyźni na ogół używają kosmetyków, aby zakryć te cechy, z których nie są zadowoleni (czyli korektory i pudry do twarzy na problematyczną skórę, plamy itp.), Podczas gdy kobiety mają tendencję do używania kosmetyków bardziej do wzmocnienia rysów (tusz do rzęs, cienie do oczu, szminka itp.) .

 

Dobrym przykładem korektora dla mężczyzn jest Disguys od męskiej marki kosmetycznej Guyliner. Disguys to inteligentny sztyft do maskowania, który maskuje niedoskonałości, pozostawiając jednolity koloryt skóry.

Jak korzystać

  1.  Nakładaj oszczędnie na plamy, przebarwienia i pod oczami *
  2.  Opuszkiem środkowego palca stukaj w żądane obszary, aż zostaną odpowiednio wymieszane.

* Oceń wyniki i zastosuj ponownie, jeśli jest to wymagane. Im rzadziej używane, tym lepsi panowie;

Chodzi o to, że otrzymujesz komentarze, takie jak „Dobrze wyglądasz!” zamiast „Czy nosisz makijaż?” – między nimi jest cienka granica.

 

Istnieją 3 różne odcienie Przebrania dla różnych odcieni skóry; jasne, średnie lub ciemne.

Przebrania są wycenione na £ 9.00 i dostępne w wybranych sklepach Boots oraz online od 1st sierpień 2011.

Dodaj komentarz