Prawdziwy czysty ręcznik

 

* AKTUALIZACJA 24/4/13: teraz dostępna w 3 opcjach kolorystycznych.

Dzisiaj, Panowie, mam post, który wyraźnie łączy dwie kategorie małp z kategoriami Gentleman. Po pierwsze „Najnowsze produkty”, a po drugie prawie na pewno „Apeish”. Jak możesz sobie wyobrazić, otrzymujemy wiele (i wiele) e-maili przychodzących do skrzynki odbiorczej ATG, ale ten nas rozśmieszył i dlatego…

Już nigdy Twoja twarz, tyłek i krocze nie będą zajmować tej samej przestrzeni na ręcznik! Chociaż koncepcja ma być oczywiście zabawna, myślę, że wiele dziewczyn szczególnie doceni, gdy dzielą się ręcznikiem, nie susząc twarzy w tym samym miejscu, w którym ich chłopak wysuszył jaja.

Pomimo tego, że nas to rozśmiesza, sam ręcznik jest całkiem sprytny i dobrej jakości. Na nieszczęście dla ciebie, teraz, gdy ten pomysł pojawił się w twojej głowie, prawdopodobnie staniesz się paranoikiem, jeśli chodzi o twoją twarz, tyłek i krocze, dzieląc tę ​​samą przestrzeń na ręcznik! Miły. To może być czas na zakup True Clean Towel?

Za 20 USD jest przystępny cenowo, nie wspominając o 100% grubej bawełnie i dużych rozmiarach, wysokości 5 stóp i szerokości 2.5 stopy.

Podsumowując, 20 $ kupi ci ręcznik dobrej jakości, a twoja twarz, tyłek i krocze nie będą musiały dzielić tego samego miejsca na ręcznik. A co najlepsze, twoja dziewczyna będzie szczęśliwa, ponieważ ceni sobie, że nie suszy twarzy w tym samym miejscu, w którym właśnie wysuszyłeś swoje jądra.

Geniusz! To sytuacja, w której wszyscy wygrywają, panowie.

Dodaj komentarz